Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abonettböl lehet melegszendvic...

Abonettböl lehet melegszendvicset csinálni sütőben? És bundás abonettet kenyér helyett? :D

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én ezen milyen régóta agyalok. Kíváncsi vagyok én is 😉😉😉
2016. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor miert nem próbáljátok ki? A melegszendviccsel, pizzával az a gond, hogy minden más is kalóriadús rajta.
2016. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En egyedul azert mert elfogyott es anyam kirohogne ha elkezdenek bundas abonettet gyartani :D amugy en nem kaloria szamlalgatos vagyok, inkabb a szenhidrat bevitelre figyelek es mivel 1 dbba 3 gramm van, tokre birnam egy felturbozott melegszenyakent kolbival szalonnaval es sajttal :D
2016. aug. 31. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Mivel egy darab műanyag, így csak összeolvadna feketére a hőtől.
2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2: Nem feltétlenül, az én pizzámon jobbára zöldség van, de 1-2 deka reszelt sajt sem vág földhöz.


Az abonett nekem elég értelmetlen cucc, értem, hogy mire van egyeseknek, de ha jót és zsírosat, rántottat akartok enni, miért nem esztek normálisan, bármit is jelent az? Kalória úgyis kell.

2016. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Melegszendvicset már csináltam belőle, teljesen jó. De inkább csak rá kell pirítani kicsit, nem sütögetni 10 percig, mert könnyen elázik és szétmállik a rápakolt cuccoktól.Bundázni még nem próbáltam, de tartok tőle, hogy akkor is szétesne. Esetleg ha épp csak belemártod a tojásba és úgy sütöd, jó lehet.
2016. szept. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csináld pufi rizzsel
2020. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem teljesen megszívja magát zsírral / olajjal / vajjal (amibe sütöd), tragédia ☹
2023. szept. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!