Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek mar sikerult lefogyni...

Akinek mar sikerult lefogyni segitsen? Tanacsok, tippek, a mozgas megvan de az evessel kapcsolatban? Ti hogy fogytatok le? Ha tenyleg sok zoldseg, rizst eszem hussal hallal kenyer csoki helyett azzal fogyhatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 25. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én éppen most fogyózok. A rizsből a barna rizst ajánlom, kevesebb benne a kalória. Személy szerint rengeteg tojást, párolt zöldséget eszek. A húsból kizárólag a fehéret eszem
2016. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindennel fogyhatsz, ha deficitben vagy. Ki kell tapasztalnod, ezt mivel éred el jó közérzettel, jóllakottan, élvezettel. Nálam a rizs tönkrevágja a dolgot, mert nem laktat, viszont a fehérjeforrásom zsíros, így azon s némi szénhidrátszegény zöldségen kívül jobb, ha nem sok mindent eszem :D De egy másik ember egészen máshogyan képes működni, ismerek olyat, aki rizzsel fogy (fehérrel és többnyire édesen. ugyanúgy éheznie kell ugyanakkora deficitben, így azt eszi, ami neki ízlik).

Általában a lassú szénhidrát sokat segít s az egészség szempontjából is jobb. A zöldségekkel sincs gond (bár nekem vigyáznom kell a mennyiséggel, de ez elég ritka).


A fehérje, némi zsír, zöldség jó alap, aztán ha neked szükséged van több szénhidrátra, akkor valami jóféle s inkább lassú felszívódású a legjobb út, ha általánosságban nézzük. Van, akinek segít a sok rost, van, akinek számít a térfogat, egy hedonistának akár az evés időtartama is (nagyon fura lenne ebédre egy fogást ennem, főleg gyorsat, szeretek enni). Kinek mi fontos, a lelki tényezőre is ügyelni kell, ha ki akarunk tartani.


A sok mozgás pedig kvázi elkerülhetetlen, ha az embernek sok étel kell, akármit is csinál...

2016. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én elhagytam a kenyeret, a csoki cukorka az nagyon minimális, sok húst edzem zöldséget, reggelire csak zab proteinnel, túró, tojás.... no meg lenmag olajat ezssem napi 2 evökanállal, meg multivitamint plussz rengeteg viz. És ez mellett keményen edzek

Igy lement tíz kilo 5 hónap alatt

30/f

2016. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 130kg-al kezdtem 5 éve, akkor a testépítők által ajánlott grammra kiszámolgatós kajával lementem 89kg-ra fél év alatt, aztán megundorodtam a sokszor egyhangú kajáktól és szépen visszahíztam 120kg-ra...

2 éve kipróbáltam a harcosok étredjét, amit előtte mint itt is sokan én is egy hülyeségnek tartottam, viszont azt mégis be tidom tartani már 2 éve és a 80kg-os súlyt is tartom vele.

2016. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!