Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szerintetek így fogom tudni...

Szerintetek így fogom tudni tartani az alakom?

Figyelt kérdés

Heti 4× HIIT edzés (kardió) erősítéssel és ugrókötél 500×. Heti 2× ugrókötél + HIIT (rövidebb).

Emellett rendesen eszem kb ilyen az étrendem:

Reggeli tojás/zabpehely/gyümölcs

Tízórai a suliban alma vagy zabszelet/abonett szendvics

Ebéd saláta/rizs hússal/zöldségekkel

Vacsora tojás vagy abonett sonkával zöldségekkel/zabkása/mint az ebéd


Heti kb 4× eszem lisztes dolgot és 1× édességet.



2017. febr. 1. 20:24
 1/7 A kérdező kommentje:
14/L 170 cm 47 kg vagyok most
2017. febr. 1. 20:26
 2/7 anonim válasza:
100%

rakj fel magadról egy képet ha megkérhetlek, lássuk mi van valójában.

De ezekkel az adatokkal, rád férne inkább még 5-6 kiló szóval egyél normálisan szerintem ne koplalj.

2017. febr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelenül sovány vagy. Minimum 50kg-nak kéne lenned, ha az egészséges súlytartományba szeretnél kerülni.
2017. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyiségek nélkül lehetetlen megmondani, de szerintem is tömegelj még, rád férne egy kis izom.


Az ételek nem rosszak, de nem mindenki tud eleget enni ilyen étrend mellett s elnézve a számaidat, inkább arra tippelek, hogy hajlamos vagy túl keveset enni.

2017. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Nem sértésből írom, de mivel elég magas is vagy így elég kevés az a 47 kg. Én is 14l vsgyok, 166 cm és 55 kg. Neked szerintem még nem szükséges nagyon komolyan venni a diétát. Osztálytársam 183 cm lány 53 kg, nagyon sokat eszik (minden szünetben) és kb olyan vékony mint egy tű, de hiába mivel kg-ba pedig jó helyen van (orvos szerint)
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta megint fogytam. 45 kg voltam ma reggel. Akkor szerintetek nem kell félnem az elhízástól?
2017. febr. 13. 08:42
 7/7 anonim válasza:
Az elhízás, az függ a csontozatodtól is! Tehát én is azért vagyok "kövérebb" (teltkarcsú) mert ilyen a csontozatom, ha én lefogynék nagyon akkor "ki lenne" a csontom, tehát a csípőmnél durván be lenne esve...
2017. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!