Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnék lefogyni, ha...

Hogyan tudnék lefogyni, ha még iskolába járok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 177 cm és 90 kiló.

Suli mellett, sajnos nem tudok akármilyen ételeket enni.

Mozgásra, pedig megtalaltam ezt a tabata workout-ot.

Valaki csinálta már esteleg?



2017. máj. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem? OK, vannak körülmények, de azért választási lehetőségek is. Vihetsz szinte akármilyen ételt. Menzán a legkötöttebb a dolog, de az sem az összes étkezést jelenti. S persze minden étrend mellett le lehet fogyni, max. annyira nehéz, hogy az ember nem tudja rákényszeríteni magát a kalóriadeficitben evésre. De extrém ritka az, hogy ennyire kötött legyen valami étrendje. A te körülményeidet nem ismerem, én otthon azt főztem, amit kb. akartam, s hajnalban és este otthon voltam. Sokan visznek suliba, munkába dobozban ételt, de a boltokban is sokféle élelem vehető.
2017. máj. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert másnak munka mellett könyebb Szted?
2017. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mitől híztál meg?

Ha pl. sokat nassolsz, ha cukros üdítőket iszol, azt simán el lehet hagyni. Semmi köze a sulihoz.

Vagy ha túl sokat eszel, azt is lehet csökkenteni.

Nem csak az a lényeg, hogy mit eszel, hanem a mennyiségek is.

2017. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia!

én 17 évesen fogytam 24kg-t suli alatt annak idején és még fősuli alatt a többit. 164 cm és 106 kg voltam.

Én követtem kb egy diétát azért írom, hogy kb, mert annál azért néha többet ettem kicsivel, mint amit előír. Ez a diéta volt: [link]

Mozogni helyben futottam akkor annyi súlyfelesleggel a 10 perc is megterhelő volt. Jah és mellette vezetni jártam késő délután estébe nyúlóan+ emelt bioszra jártam 0. órában és délután, meg még kitudja miket csináltam. Különben minél több dolgot csináltam annál jobb volt, mert elterelte a gondolataimat az evésről. Úgyhogy, ha nekem sikerült neked is sikerül, főleg, hogy én még súlyosabb is voltam nálad!

Sok sikert! :)

2017. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!