Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan lehet elhagyni a kenyeret?

Hogyan lehet elhagyni a kenyeret?

Figyelt kérdés

Egyre többen mesélik, hogy elhagyták a kenyeret és szépen fogytak. Nemrég közeli ismerős is mesélte.

Sok olyan dologhoz eszem most kenyeret, amihez tényleg nem lenne muszáj. De vannak, amit nem tudok kenyér (vagy péksüti) nélkül elképzelni. Pl: tojásrántotta, pörkölt, bundáskenyér, túrára csomagolt szendvics, stb.


Aki teljesen elhagyta a kenyeret, az hogyan eszik meg olyan dolgokat, amihez régen mindig mondták, hogy együnk kenyeret, mert elrontjuk a gyomrunk?

Tésztát sem esztek?

Mit esztek, ha hideget esztek? Mi lépett a kenyér helyébe?


És mi a helyzet a péksütikkel?



2017. júl. 10. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon vátozatosan étkezem kenyeret is ! Mégis szépen fogyok,mort megrendeltem egy Lifetiltes csomagot amit a Diétapro csoportban hirdetnek.előtte lévő programot is lenyomtam Minusz hat kgval zártam

egyépként attól a csajszitól akié a csoport lehet hidegkajás etrendet is rendelni ha túrázós vagy :) (én is)

2017. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is így fogytam 14 kg-ot, nem ettem semmi gyorsan felszívódó szénhidrátot, tejtermékből csak sajtot. Zöldségeket, gyümölcsöt, tojást, halat, húsokat főleg. Néha kicsit muszály bűnözni, akkor jobban lesz akaratod csinálni. Én vasárnap ettem mást is, ilyenkor 1-2szelet sütit, rendes cukros-lisztest megettem, mert a család itthon volt, velük ettem, hétköznap nem.Ha édességre vágytam, ettem 1-2 kocka étcsokit.Kenyér:legnehezebb elhagyni.Vagy semmit nem eszel helyette, vagy sütsz paleo kenyeret. Én is sütöttem, pár hétig utálattal megettem, bármilyet sütöttem utáltam már ránézni is, inkább nem ettem semmilyen kenyeret.

Most hogy tartsam a súlyomat, olvastam a durumbúzáról, hogy milyen hasznos, nem viszi fel drasztikusan a vércukrot, stb.Vettem durumbúzalisztet és hozzá búzasikért, és ebből sütök magamnak finom kenyeret, de ebből se eszek sokat, beosztom mennyit naponta. Sikér helyett 1-2 evőkanál réteslisztet lehet tenni fél kg durumlisztbe.Nagyon jó, a paleo lenmagos, kókuszlisztes, stb. kenyerek után tiszta élvezet enni, nem olyan mint a búzalisztes, de szerintem finom és egészségesebb. Ja és minden mást durumlisztest eszek, száraztésztát, habarást, stb.Nem tudom hogy fogyni lehet-e vele, de nem hízok vissza tőle, persze mértékkel kell enni ezt is.Rizst barnarizst, ami előgőzölt, péksütit nem kéne enni, de durumból süthetsz magadnak. Mi csináltunk most mézest, durumliszt, vaj, méz, szódabikarbóna, tojásból. Nagyon jó lett, ha édeset akarok. 1-2 db-ot eszek.Egy idő után már nem is vágysz úgy édességre. Ha csak simán elhagyod a kenyeret, attól nem biztos hogy fogysz. A kajákból is legalább 30%-al kevesebbet egyél, mint addig.És tornázni kell intenzíven, másképp a bőröd , szövetek lazák, petyhüdtek lesznek/kifogysz a bőrödből, nem követi a fogyást/.Ezért se jó a gyors fogyás, inkább szép lassan.

2017. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én valami olyan dologra szeretnék ráállni, amit hosszú távon is be lehet tartani, nem csak egy kúra erejéig.
2017. júl. 12. 10:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Én sem csak kúra szerűen változtattam.

Mint mondtam minden megszokás kérdése,ha elkezdesz valamit egy idő után az lesz a normális.

7-es voltam.

2017. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!