Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jo TELJESEN elhagyni a kenyeret?

Jo TELJESEN elhagyni a kenyeret?

Figyelt kérdés
Fogyokurazok es kezdek raszokni arra, hogy kenyer helyett abonettet egyek, pl abbol csinalok reggelire szendvicset. Erdemes azert neha felvaltani kenyerrel vagy jo lesz igy?
2009. aug. 11. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
X mennyiségü szénhidrátot mindenképp be kell vigyél, az mindegy hogy mivel...tészta kenyér. Tény h tul sok kenyeret eszünk, de azért teljesen elhagyni sem kell.
2009. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én napi 2 szeletet ettem eddig, diéta alatt szinte nullát. Az előttem szóló írt a szénhidrát bevitelről, ami tényleg fontos, hogy legyen energiád, a teljes kiőrlésű kenyér még mehet du. 2-ig, utána azért kerüld.
2009. aug. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nah én 4-5 hónapra teljesen elhagytam, csak abonettet ettem, és azóta az anyagcserém eléggé kiakadt. Mostanában olyan kenyeret eszem, aminek egy szeletében 50 kcal van. zacskós, tescoban tuti kapható kenyér. abból általában 2-t szoktam, de ha kondizom akkor akár 4et is. amúgy a szénhidrát mennyiséget inkább rizzsel pótold, a tésztát kerüld. a rizs az "jó" szénhidrát, a tészta nem túlzottan.
2009. aug. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen jó, én kb egy éve nem eszek kenyeret, helyette pufirizs. Már nem is hiányzik.
2009. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a fehérkenyérben az égvilágon semmi hasznos tápanyag nincs.kevés szénhidrét,de azt 1000 más termékből is megszerezheted!!!én több mint 3 éve nem eszem kenyeret.megvagyok nélküle:)
2009. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
##szénhidrát
2009. aug. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
évek óta nem eszem kenyeret, helyette gyümölcsöt zöldséget és magvakat, persze sovány húst, halat, sajtot és nagy ritkán sütit :D
2009. aug. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is ritkán eszem kenyeret akkor is rozskenyér vagy vmi hasonló, de nem is kívánom. reggelire zabkását eszem ami szerintem nagyon jó mert energiát ad és egészséges is
2009. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kb. 3 éve nem eszek kenyeret, reggelire zabpelyhet a szénhidrátbevitel miatt. eleinte nehéz volt, mert nagy kenyeres voltam, mára már sokkal jobb anélkül, úgy gondolom. a kilókról nem is beszélek. de reggel szerintem is lehet (valódi) tk. kenyeret enni, ha nem tudsz lemondani róla.
2009. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!