Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan tudnám még a felesleget...

Hogyan tudnám még a felesleget leadni? 🙂 Tippek?

Figyelt kérdés

Most vagyok 163 cm és 55 kg.

Szertnék egy picit fogyni,mert karácsonykor úgyis fel fog jönni pár kiló (😂)

Meg egy picit szeretnék fogyni is, és ha sikerül a felesleget leadni akkor tartani a súlyomat.

Tudnátok segiteni,hogyan tudnám leadni azt az 5 kg-t?

13/l



2017. nov. 1. 18:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én speciel nem tudom elképzelni, hogy lenne rajtad valami. 7cm-el vagyok magasabb és 15 kilóval és egy gramm feleslegem sincs. minden esetre egyenlőre csak sport, semmi erős diéta. még fiatal vagy :)
2017. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
100%
Nagyon fontos a mértékletes, minőségi és változatos táplálkozás, illetve az aktív életmód! Vagyis, én azt tanácsolom neked, hogy figyelj oda a táplálkozásod rendszerességére, legyen meg a napi 5 táplálkozás. Reggeli bőséges legyen, a vacsora könnyű legyen, mert éjszaka nincs akkora energiaigényünk. Esti nasiról (tv előtt) mondj le, helyette joghurt vagy gyümölcs. Próbálj meg sok gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiőrlésű szénhidrátokat, kevés cukortartalmú élelmiszereket fogyasztani. A táplálkozás mellett nagyon fontos,hogy minden nap mozogj valamit. Főleg cardio edzés a célszerű, amivel zsírt tudsz égetni! De a legfontosabb, hogy élvezd, azt amit csinálsz! Menj el futni, biciklizni a barátokkal, vagy amihez kedved van. Fontos, hogy a bevitt energia (táplálkozás), és a leadott energia (mozgás által) egyensúlyban legyen.
2017. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Én is 13 vagyok, saját magamnak összeállítottam egy diétát, ami hatásos :). Kerülöm a csokit, csipszet és kisebb adagokat eszek. Vacsora 6 után felejtős. Sok gyümi és zöldség (mondjuk ez elég alap :D). Heti 2x van torna edzésem, és egy héten legalább 3x elvégzek egy tíz perces tornát, a youtubeon "10 perc pokoli zsírégető" a címe. Már 7 perctől lement 2 deka, el sem hittem.. Ha éhes vagyok, citromos vizet iszok, valamint étkezések előtt fél órával 0,4 l vizet. Sokat használnak ezek is. Már most fogytam 1 kilót 1 hét alatt, még szeretnék egypárat, hogy visszakapjam a lapos hasamat. A nyáron elengedtem magam és khmm, meglett az eredménye. :D Az álmom az 53 kg, talán rámjönne egy 36-os gatya. :D
2017. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Rám jó a 36-os farmer (Bershkas)

Meg felsobol is XS-est meg S-st kell venni mert a tobbi nagy.

De mar voltam sokkal nehezebb 58kg,most vagyok 54.9,de a cél az 50kg

2017. nov. 4. 17:25
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Az update termékek bár cukormentesek, rengeteg kalória van bennük és ráadásul iszonyat drágák.
2017. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Ne egyél. 11/l
2017. nov. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Utolso..itt jossz 4. Osztalyos lettedre itt osztani az eszt...

Hat komolyan ezzel sokat segitettel


Amugy mar csak 54kg vagyok

2017. nov. 16. 20:34
 18/22 A kérdező kommentje:

UPDATE:53.8kg vagyok mar csak 3.8 kg van🙄😊

Meg johetnek valaszok

2017. nov. 20. 20:29
 19/22 anonim ***** válasza:
74%
Csak én tartom rossznak ha fogyózik egy 13 éves? Ennyi idősen max az étkezésre figyelve súlyt kéne tartani,nem edzeni meg kalóriát számolni meg 50kg-ra fogyni. Remélem az én lányom nem kezdi ilyen korán :(
2017. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Hol tartasz?
2017. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!