Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » S. O. S. Hogy fogyhatnêk le?...

S. O. S. Hogy fogyhatnêk le? Kedves emberek, ötleteiteket várom

Figyelt kérdés

172 cm magas , 96 kg lány vagyok .

Nem tudok hogy lefogyni

A jobb têrdem a súlyomtól tönkre ment , kihiztam a ruháimat , a combom belseje fáj úgy kidörzsöltem , a fehêrneműim bevágnak a börömbe dohasem sikerült egy fogyókurám se



2018. márc. 29. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam , " de soha sem"
2018. márc. 29. 22:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámlálással. 1500 kalóriát egyél naponta, és fogyni fogsz.
2018. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudsz. Mégis hogy csinálod? Mozogj kicsit, egyél 2000 kcalt, ha olyan kevés nem megy, akármit csinálsz az étrenddel, kicsit többet, normális körülmények között fogynod kell, ha lassan is. Ha nem fogysz, csökkenteni kell a mennyiséget vagy többet mozogni.

Itt a tavasz, menj el túrázni, ha nem vagy sportosabb (bár láttam már embert, aki párszáz méter sétától kiakadt, na, az olyannak főleg szüksége van legalább gyaloglásra).


Életmódváltásban gondolkodj.

2018. márc. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%

Szia:) Szerintem a diéta/fogyókúra mellett ha sportolsz is, akkor lehet még hatékonyabban fogsz fogyni:D

Én a futást ajánlom, jobb állóképességed is lesz mellette:)

2018. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál? Ha nincs eü. bajod, akkor lelki problémák kizárhatóak?

Milyen fogyókúrákat próbáltál? Ezek min buktak el?

2018. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha rossz a térde a futás pont nem jó ötlet ilyen súllyal.

Egészségesebben kellene étkezned, napi kb 1800 kalória elég lenne aztán ha már fogysz inkább akkor vidd le 1500-ig. Fokozatosan kéne átállnod egy egészségesebb életmódra és akkor azt tudnád tartani, nem kimondottan fogyókúra kell hanem teljes váltás. Mozogni se ártana, de ha a súlyod miatt már kivan a térded akkor az úszás lenne a legjobb, hogy ne terheld tovább.

2018. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legelsore szerintem etrendeden valtoztass, ha hozzaszokott a szervezeted vigyel bele a mindennapjaidba egy egyszerubb mozgast, szobabicikli, kisebb setak. Majd miutan fogytal 20-30 kilot, felolem mehetsz futni, bar en utalom ;) De ekkora sullyal en nem futnek, foleg nem fajos terddel. Amugy ez a futas dolog nagyon nagy tevhit a fogyokuraban, sztereotipiava valt, aki egy kicsit is otthon van a testedzesben/konditeremmel, ezer meg egy jobb kardiomozgast felbir sorolni.. pl.: Kettlebell, hiit edzes. Kitartast es jo egeszseget kivanok a jovore nezve ! ;) 25/F
2018. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!