Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék tartósan...

Hogyan fogyhatnék tartósan július-augusztusig?

Figyelt kérdés

És hogyan tarthatnám meg a súlyom? nagyon lassan indul be fogyás nálam.. inkább stagnálni szokott. Ha lemegy valamennyi, akkor utána rögtön visszajön... Elég elfoglalt vagyok a suli miatt, de főzni szeretek :) egészségeset persze, szeretem a salátát, a halat.. vega vagyok.


Kérlek segítsetek.. Két esküvőre is megyek most nyáron.. :)



2018. márc. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy vega.
2018. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: [link]


Ebben benne van a vegetarianizmusról sok minden.. érdemes elolvasni. Többek között a halevés és a vegaság..

2018. márc. 13. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne járasd le magad még jobban. Nem vagy az, akkor se, ha linkeket mutogatsz.
2018. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én itt csak segítségért jöttem.. Nem kötözködésért. A elkövetkezendőkben csak ilyen válaszokat szeretnék kérni.

Eként van olyan irányzata a vegetarianizmusnak hogy pesca-vegetariánus. De nem kötöszködöm, ez tény jellegű. Én ide segítségért jöttem.

2018. márc. 13. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Elèg ha csak kevesebbet eszem
2018. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mar nem azért, de nem értem azokat az embereket, akik azt várják hogy minden sport es mozgás nélkül lefogyjanak es direkt kevesebbet esznek. Hulyeseg. Sportoljon es egyen ugyanannyit es azt amit akar es nem lesz semmi peoblema
2018. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A halnak amúgy te a levelét vagy a gumóját szoktad megenni? :D

Erről most eszembe jutott a Bazi nagy görög lagzi egyik jelenete...

Amúgy komolyra véve a szót: egyél normálisan és sportolj rendszeresen. Olyan nincs, hogy nem fér bele az időbe. A tv előtti tespedést például fel lehet váltani 2-3 naponta mozgással.

2018. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!