Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Egy hónapja szültem, összesen...

Egy hónapja szültem, összesen 13 kg-ot híztam terhesség alatt. Hogy gyorsíthatnék a kilók leadásában?

Figyelt kérdés
Napi egy szendvicset eszem és két csésze szűzteát iszom.Már jók rám a ruhám amiket terhesség előtt hordtam,de még nem úgy állnak mint előtte,szóval bele kell adnom apait-anyait :) 167 cm vagyok és 50 kg.Van valakinek valami jó fogyókùrás módszere??Előre is köszi!
2018. ápr. 28. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne koplalj...
2018. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

"167 cm vagyok és 50 kg"


Vagyis 37kg-ra akarsz fogyni??


Ahogy az első is írta, ne koplalj! Nem olyan hatása lesz, mint szeretnéd, és az egészségednek is árt.

2018. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először azt hittem hogy 50 kg-ra akarsz fogyni, de még ugy is kevés lenne, nem hogy még ebből lefogyni! !!
2018. ápr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak vicc a kérdés! Ha 167 centi vagy és 50 kg, akkor az alultápláltság határán vagy, nem szabad fogyni.
2018. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vékony vagy és viszonylag frissen szülve keményen koplalsz... Nem jön le, hogy ez így nem OK?
2018. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Köszönöm szépen a lepontozást, bárki is volt az...

Gondoltam egyszerűbb ezt írni, mint hogy azt mondani, hogy az èhezès semmit sem èr...

Lefogysz, majd vissza hízod a kètszeresèt...

Írhattam volna, hogy a kèrdező súlya vèkony, fogyást nem igènyel, legfeljebb edzèst, ès hogyha egy hónapja szült, akkor a hasa mèg csökkenni fog...

Csak gondoltam van annyi esze mindenkinek, hogy ezt tudja, ha már szülő.

Aki meg nem pontozott le, attól elnèzèst most amúgy is ideges vagyok, azèrt válaszoltam röviden, hisz segíteni akartam, nem tudtam volna többet írni jó modorban...

2018. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Az eredeti(terhesség előtti súlyom)48kg,tehát az a cél!Annak a válaszolónak akit lepontoztak üzenném,hogy nem én voltam!Amúgy a koplalással nem hízom vissza a dupláját,mert mindig keveset eszem,diéta nélkül is.Van hogy szimplán elfelejtek enni.Ettől a maradék 2 kg-tol szeretnék megszabadulni,mert baromira zavar...Minden választ köszönök!
2018. ápr. 28. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Csak mert a kiegyensúlyozott táplálkozás a pici miatt is fontos lenne.
2018. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok.
2018. ápr. 30. 08:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tudom megérteni az embereket. Most komolyan, mit számít az a két kiló? Belehalsz ha nem 48 vagy, hanem 50? Szerintem az hogy változatosan étkezz, mindig lakj jól, meg jól érezd magad, sokkal fontosabb mint hogy a mérleg kettővel kevesebbet mutasson.
2018. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!