Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Decemberben született a...

Decemberben született a lányom. Sajnos a terhesség alatt és szülés után is híztam. Ez azt jelenti hogy 30kg fölösleg van rajtam. Ami nagyon zavar. Hogy kezdjem el a diétát és a mozgást?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a fizikumom. Nem tudok lefutni 300méternél többet és mivel egyedül vagyok a kicsivel nagyon kevés időm jut bármire. Sokszor az is a baj hogy egyszerűen főzni sincs időm így megeszem azt amit találok a hűtőben. a párom minden másnap este tud vigyázni a kicsire.
2017. júl. 30. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
30 kg súlyfelesleggel ne fuss! Az első lépés, hogy megtervezed az étrended legalább nagy vonalakban. Vigyél rendszert az étkezéseidbe. Ahogy a picit is bizonyos időközönként etet(t)ed, úgy egyél te is. Napi 5 étkezés mehet, de sose edd magad degeszre! Tészta, kenyér és rizs helyett inkább zöldségeket egyél, szalámi helyett sonkát, rántott hús helyett natúr szeletet. Kezédsnek egyelőre ennyi. Ami a mozgást illeti, gyalogolj vagy biciklizz, de akár tornázhatsz is, persze nem az ugrabugrálós fajtát, mert az egyelőre nem fog menni.
2017. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reggeli-vacsora:tojás,túró, sajt;ebéd:csirke, hal, zöldség. Napi 3-4 l víz.
2017. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit=fogyás

Kalóriabázis.hu-ra beírod, hogy miket ettél, máris tudod, hogy mennyit fogsz így leadni x nap alatt.

2017. júl. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sétálsz a gyerekkel nem? Növeld ennek az idejét, menjetek dombnak felfelé stb. Több ilyen babakocsis edzésről is hallottam, pl. tolás közben végeznek kitöréseket stb.


A fizikum lassan, de tartós munkál sokat javul.

2017. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!