Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyókurázik most valaki?

Fogyókurázik most valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen , el tudna látni pár jo tippel ? Most szeretnem elkezdeni a fogyokúrat :) ugy 15 kilotol szeretnek megyzabadulni :) viszont haaat eleg gyenge kitartassal rendelkezem .
2018. máj. 4. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi?
2018. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én módszerem: kevesebb vörös hús több hal , zöldség, víz. Gyümölcs nem gyakran amikor jól esik, délelőtt v edzés előtt. Amikor elkezdtem a diétát úgy csináltam h szigorúan csak 3 orankent evés ( mivel régebben naphosszat másutt am) nehéz volt de 2 hónap után már akkor eszem ha éhes vagyok ( és ez most 3-4 v 5 óránként érzem !) és csak annyi adagot amekkora a 2 öklöm. Lenyeges h ne éhezzek mert azt a szervezet megjegyzi és tartalékokból fog.

Hozzáteszem most nem végzek fizikai munkát de ha dolgozni fogok növelni fogom a kaja adagot viszont maradok az egészséges nyers, párolt ritkán sült ételeknél.

Heti minimum 3 nap 40perc - 1 órás közepesen intenzív mozgás. Napi szinten 1 óra közepes tempójú kerékpározás.

2018. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Másutt am = nasiztam
2018. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
* tartalekolni fog ( bocsi telorol vagyok)
2018. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas? Ettől is függ, hogy hogyan fogj hozzá.
2018. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És hány éves?
2018. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ami nekem jó, az neked nem biztos. De ha már a szénhidrátszegény diéta témakörében vagyunk, akkor ajánlhatom a szénhidrátcsökkentést, sokaknak ez önmagában elég (jó, mindenkinek elég, de pl. nekem ahhoz napi 10 gramm alá kéne mennem, ami a zöldség nullázását jelentené és nincs az az isten, hogy azt csináljam. viszont egy értelmesebb, totálisan személyre szabott szénhidrátkeret sokat segíthet).


Ha kicsi az önfegyelmed, akaraterőd e téren, akkor főleg fontos, hogy élvezetes, jó módszered legyen, amin jóllakottan, jókat éve fogyhatsz. Na ennek megtalálása nem mindig egyszerű.


Mozogj többet, az étrendedből vedd ki az előnytelenebb elemeket, így infók nélkül ezt tudom még mondani. Tapasztald ki, mi laktat...

2018. máj. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok :) 175 centi magas vagyok 84 kilo es 21 eves anyuka 😊
2018. máj. 6. 15:11
 9/12 anonim ***** válasza:

"21 eves anyuka"


:))

De ugye már nem szoptatsz?

2018. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia kedves 9/9 ! Nem , nem szoptatok 😊
2018. máj. 7. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!