Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fagyi ajánlatos annak, aki...

A fagyi ajánlatos annak, aki fogyókúrázik?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 16:44
 1/4 anonim válasza:
Hat attol függ milyen... A bolti csoki meg vanília fagyit pl nem mondanam hogy ajanlom de van gy nagyon jó banán receptem: fagyassz le banánt a méhűtőben. Ha már fagyos turmixold össze bogyósgyümölcsökkel. Egy forró napon jobban tud esni mint akarmelyik rendes fagyi. Plussz mivel a banán alapból is édes ezért bem kell hozzáadni cukrot meg semmit. (Ha nagyon nem finom akkor egy kicsi mézet esetleg mert az egészségesebb mint a cukor)
2018. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan, ami cukormentes. (inkább jégkrém)
2018. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen. Amit az első ír, az csodás, de nekem fogyáshoz túl cukros (egy pici azért jöhet, de csak mert szeretem és bevállalom, hogy nehezít). A saját készítésű jégkrémem viszont kiváló, némi fehérje, rengeteg zsír (a jégkrémbe nagyon kell, főleg a házi, gép nélkül készíztettbe, mert nem kemény jeget akarunk enni. a banán az speciális, az úgy nem zsíros, hogy nem fagy jéggé, nagy jóság, csak nem jó nekem fogyáskor, mert engem nem laktat), szinte nulla szénhidrát. Finom, krémes és remekül laktat (egy jó ebéd után, önmagában még nem próbáltam, rossz a fehérje/kalória aránya a kalóriakeretemhez).


Persze bármi beférhet a fogyásba. Kalóriadeficitet még a legelőnytelenebb ételeiddel is elérhetsz, legfeljebb nehezebben.

2018. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha belefér a napi kalóriakeretbe, akkor igen. :)


Azért én is örültem a jégkrém "light" változatának, diéta alatt azt ettem reszelt almával.

2018. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!