Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyókúrázik annak ajánlat...

Aki fogyókúrázik annak ajánlatos édes burgonyát fogyasztani?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nincs ilyen... Kinek jó, kinek nem, nyilván a legtöbb embernek teljesen mindegy.


Nekem alapvetően tiltólistás, mert túl cukros (s drága is, nekem tökéletesen pótolja a sütőtök. amit ritkán eszem, mert túl cukros, de néha azért megkóstolom). De ha olyan szabályokat alkalmazom, ami mellett bármit ehetek, fogyok, akkor ugyanúgy belefér, mint a normál krumpli, liszt, alma vagy sült karfiol.

Nincsenek szabályok, hogy mivel tud az ember fogyni. Ami az egyik embernek remek diétás étel, az a másiknak tönkrevághat mindent. Engem a zöldség kissé akadályoz, a zab (nem egészen mikromennyiségben) pedig katasztrófális hatású lenne, miközben ezek tipikusan diétás és ajnározott ételek, amik valamiért laktatják az embereket, akik nem én vagyok. Az édesburgonya valószínűleg nagyobb tömegeknek előnytelen, de persze mennyiség kérdése, kalóriakereté meg minden...

2018. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlatos fogyókúrázni. Amúgy az édes burgonya jó. Alacsony (20g/100g) a szénhidrát tartalma.
2018. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az édesburgonya a tökfélék családjába tartozik, szóval igen, ajánlott azzal jóllakni sima krumpli helyett pl.
2018. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az édesburgonya a tökfélék családjába tartozik"


Tévedés, az édesburgonya NEM a tökfélék családjába tartozik, hanem a hajnalkafélékhez!

2018. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Off: Kedves Első! Teged mi laktat? Hasonló problémákkal küzdök, zabtól éhes vagyok, a bogyós gyümölcsökből is egy platónyi lenne csak elég..persze csak napi 50gramm fér bele.. Érekelne, hogy mit eszel. Köszi!
2018. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!