Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Fogyókurázik most valaki?

Fogyókurázik most valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen , el tudna látni pár jo tippel ? Most szeretnem elkezdeni a fogyokúrat :) ugy 15 kilotol szeretnek megyzabadulni :) viszont haaat eleg gyenge kitartassal rendelkezem .
2018. máj. 4. 12:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor majd jönnek az okosok, és mondják, én igaziból nem értek hozzá, csak azért kérdezősködtem, hogy ha valami anorexiás tini vagy te is (mint itt kb. minden második fogyózó...), megpróbáljalak ledumálni róla. :)
2018. máj. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a szénhidrátszegény diétára voksolok.

Lényegében zöldséget, húst és magvakat kell enni. Vannak klassz szénhidrátmentes termékek, hogy az ember pszichésen ne törjön meg, pl saffi, update, trend, slim... a paleo receptek (pl sütik) jól beleférnek a diétába.

Ha az ember megbotlik időnként az se baj, mert a ch ingadoztatása előnyös is lehet (csak ne 3 naponta legyen :D)

Érdemes azért utána olvasni, jó olvasmány a Norbi Titok (nem ír hülyeséget, sok tudós, orvos ugyanezeket mondja), Atkins könyvét, érdemes dietetikusok interjúit megnézni ill. dokumentumfilmeket youtube-on. A paleo étrendet is érdemes tanulmányozni, nem kell 100%-ig aszerint táplálkozni, de érdemes ismerni, esetleg átvenni recepteket.

Ha érdekel a ch csökkentés, írj nyugodtan :)

2018. máj. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!