Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ez szerintetek jó étrend...

Ez szerintetek jó étrend fogyás szempontjából?

Figyelt kérdés

Reggeli 2 kifli, paradicsom felvágott vaj

Tízórai nincs

Ebéd: zabkása

Uzsonna: ritkán egy alma

Vacsora : leves ( nem tudom milyen leves, attól függ..) + 3 tojás de csak egyet ennék meg sárgájával együtt

4l víz

( a zabkása csokis )



2018. jún. 25. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

ne hagyd ki a tízórait és az uzsonnát. gyümit inkább délelőtt egyed.

A zabkását ne ebédre hanem reggelire.

Nekem a többször keveset vált be.mert így nem éhezem.

2018. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1 tojás, 2 tojásfehérje s némi gabona mint fehérje? Kevés lesz az.

Plusz koplalós, ahogy ránézek, bár nem írtad, mekkora a zabkása. Láttam már jóval 1000 kcal fölöttit is egy étkezésre, bár kétlem, hogy a tied megközelíti. Ha kicsi vagy s nem mozogsz, sok is lenne.


A kalóriadeficittől fogysz, SEMMIT nem írtál magadról, de még a bevitt kalóriáról sem.


De az, hogy vacsoráig kerülöd a fehérjét, sehogyse jó.

2018. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kevésszer nagyobbacska étkezés vált be, mert így nem éhezem (s ha egyszer eszem, valószínűleg fogyok is, csak az lelkileg nehéz), de mindenki más, a napi 3 étkezés valószínűleg az emberek többségének ideális. Legalábbis ez tűnik a normál étkezésszámnak, ti tényleg olyanokat ismertek, akik még fogyáskor is miniétkezéseket nyomnak be? Tudom, hogy a magyar fogyózóknál ez a divat, de sosem értettem.

Félreértés ne essék, nyilván egyen sokszor keveset az, akinek az a jó. De hogy mindenkinek azt ajánlgatják lépten-nyomon...

2018. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azóta olvastam az adatokat. Kevés a mozgás. Nem gond, ha nem futsz sokat, én se tudok futni, pedig szeretnék (majd szépen lassan belejövök), viszont sétálok :) Tegnap még bicikliztem is s majd súlyzózom is újra. Ezek is jók, ahogy még sok más mozgásforma. Végülis kezdetnek a tied is megteszi, de sokat nem fog számítani a fogyásodban, nagyon kevés.

Persze az étkezés a döntő.


Azt nem tudod, kb. hány kalóriát eszel? Mert tényleg fogalmam nincs a fentiek alapján. Mennyi zabból készíted a zabkását? Reggelinél még általában sejtjük, hogy valószínűleg egypár dkg, de te ebédre eszed... S mi van benne még? Csatlakozom a többiekhez, ha nem saját készítésű, akkor válts saját készítésűre. A zabkása pár perces, egyszerű dolog, ki olyan lusta, hogy másmilyet vesz, nem értem (pláne csokisat, nem pl. málnásat, aminél nagyobb gond megszerezni a gyümölcsöt).

2018. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kedves 76 ‰-os válaszoló!Én pl napi minimum 5-6x eszek, mert képtelen vagyok kb 300-400 kalóriánál egyszerre többet enni. Ettől is nagyon tele van a hasam, kellemetlenül. 500 kalóriás étkezésnél pedig szinte pánikrohamot kapok a teltség érzéstől, ezért nem is erőltetem. Előbb ugranék ki az ablakon, minthogy pl. egyszerre 1000 kalóriát megegyek. Nem értem miért kell megterhelni a gyomrot óriás adagokkal, ahelyett, hogy apránként mindig kap valamit. Én ugyan nem fogyózom, de évek óta tartom az 55 kilómat nő létemre.
2018. jún. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Előző, ez teljesen rendben van, sosem volt problémám azokkal sem, akik napi 8-szor esznek :) Én megértem a különbözőséget. Akik általánosan, mindenkire kötelezően hangoztatják a napi sok evést (durva esetben azzal a megjegyzéssel, hogy csak sok evéssel lehet fogyni, ami nyilván hatalmas butaság), na azok nem. Nem mindenki veri el az éhét egyszerre 1000 kcallal, az nyilván egyen jóval többet étkezésenként. Aki pedig nem tud 300 kcal fölött enni, az sokszor egyen és keveset. Ez így teljesen rendben van. A fő, hogy az ember bevigye, amit kell s jól érezze magát a saját elosztásával.


Egyáltalán nem megterhelő sokat enni annak, aki csak így lakik jól. Legalábbis étrendfüggő, 2000 kcal ránézésre, térfogatra is elég kevés étel tud lenni, ha elég tömény. Láttam már embereket 3-4000 kcalos étkezésekkel, gondolom, nekik az is jólesik, de ez már engem is pokolian megterhelne... De ha őket nem, egészségükre.

2018. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

ne sportolj, mivel ettől csak éhesebb leszel, és csak kényszert érzel hogy egyél, aztán meg is teszed, s ezzel még akár többet is felszedhetsz (olvastam).

Amúgy meg: reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy ember, és vacsorázz úgy, mint egy paraszt!

Remélem segítettem :)

2018. júl. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!