Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Így lehet súlyt tartani?

Így lehet súlyt tartani?

Figyelt kérdés
Heti 4 alkalommal 35-40 perc futás és 1300 kalóriás napi étel bevitel. (Ebben van liszt, tejtermékek is, de csak a kereten belül maradva). Meg fogom tudni tartani az alakom?

2017. ápr. 6. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Igen.En is igy tartom,mondjuk nem sportolok,de ha sportolsz akkor ehetsz sztem 1500at is. Gondolom 52-55kg korul lehetsz es olyan jo magas vagx mint en ugyh azert 1300kcal az alapanyagcsered.
2017. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
170 cm 45 kg vagyok :)
2017. ápr. 6. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
en 49kg 172cm nem mertem megirni h teis ennyi lehetsz:D ezrtt inkabb tobbet irtam,masok irni fogjak hogy undorito gebek vagyunk ,de ne is foglalkozz veluk.En is napi 1300kcalt viszek be,de nekem keves ezert most mar fokozatosan emelem.Semmi se sportolok,viszont te igen es nem is krveset! Ugyhogy szerintem te lazán ehetnél 1500-1600at nem hiznal!Elmondom neked hogy sulytartsahoz neked 2000et ehetnel akkor sem hiznal.De szerintem ha neked eleg az 1300akk egyel annyit,aztan ha keves fokozatosan emeld fel.
2017. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!