Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hasról fogyás? Mit rontok el?...

Hasról fogyás? Mit rontok el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom,hogy nem lehet csak hasról fogyni,de nem tudom mit rontok el.Fogyókúrázom,vagyis nem igazán fogyókúrázom csak figyelek mit eszek,nem eszek cukrot,fehér lisztet.

Kb 8 hónapat alatt lefogytam 14 kg-ot mindenhonnan fogytam szépen kivéve a hasamat. Mindig is azzal volt a problémám,hasra hízok inkább sajnos.

Mozgok elég sokat,minden nap sétálok a kislányommal kb 2 órát,egésznap meg sem áll úgy hogy utána is futkosok állandóan.(14 hónapos)

Mit tehetek?

Mi a probléma?

Köszönöm előre is. :)


2018. nov. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos erről a genetikád tehet, majd fogsz fogyni onnan is, ha elég kitartó vagy.

Helyi fogyás nincs sajnos.

2018. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, van még felesleged. Én is úgy fogytam tizensok kilót, hogy hasról (messze a leghájasabb részemről) alig ment le. Majd ezután onnan megy le, mert máshonnan már nehezen tud. Genetika.
2018. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Testi sajátosság, genetika, de nem megoldhatatlan. Csökkentsd a ch bevitelt.
2018. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát tényleg nem tudsz csak úgy egy helyről fogyni direktbe.. amit én csináltam az a néhány otthoni gyakorlat, kis edzés. nekem a combommal van a baj. és hát én igazából feladtam, de azt javasolnám neked is hogy esetleg pár felülés naponta, ami szerintem segítene :D
2018. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szültél, akkor lehet, hogy nem háj, hanem diastasis recti, azaz a hasizmok megnyúlása, elmozdulása miatt van.

Hasizomgyakorlatok, azon belül a vácuum gyakorlatok segítenek.

2018. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!