Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » 160g ch mellé milyen mozgást...

160g ch mellé milyen mozgást érdemes választani?

Figyelt kérdés
Ezt írta elő az orvosom és heti 5x min.45 perc aerob mozgást. Olyat keresek, amit itthon, este tudok csinálni a szobában. Van tippetek? Sokat kell fogynom (kb 40kg-t), így pl futás a környéken nemigen jöhet szóba, messzebb elmenni pedig nincs lehetőségem.
2018. nov. 28. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán valami kímélő torna, nem ugrálós vagy túl intenzív.

Én power walkingot is szoktam nyomni, vannak youtube videók, az egyfajta érdekes, intenzív gyaloglás (néha futó szakaszai is vannak Leslie Sansone-nál, azt hagyd ki), én nagyon szeretem, mert nem vagyok sportos, de a gyaloglás mindig is életem része volt.


A rendes futás már kardió, később majd csinálhatod azt is, jó a keringési rendszernek és időegységenként több kalóriát igényel.

2018. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel az otthoni gyaloglással is lehet fogyni? Olyan intenzív, lendületes tornákat látok mindenhol youtube-on, hogy úgy érzem, az ilyen szobában gyaloglás kicsit idővesztegetés lehet. Vagy nem?
2018. nov. 28. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Először is nelegits be gyakorlatok előtt.

A legjobb a szobabicikli lenne. Semmit nem terhel, de mozgat. És az úszás, de arra nincs lehetőseg.:(

Keress a neten kif. Nagy súlyfelesleggel rendelkező emberekre írt tornát.


u.i.: közben nézhetsz valamilyen filmet hogy ne legyen unalmas:)

U.i:

2018. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!