Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az alábbi zsírégetők közül...

Az alábbi zsírégetők közül melyiket érdemes választani kezdőként rendszeres sport és diéta mellé?

Figyelt kérdés

Zsírégetők

Fat Burners (cholin-inositol) (4)

Termogenikus zsírégetők (60)

HCA (7)

Chitosan (5)

Vízhajtók (2)

CLA termékek (24)

Pyruvate (2)

L-Carnitine (35)

Liquid L-Carnitine (33)

Guggulsteronok (3)

Termogenikus zsírégető italok (4)

Egyéb speciális zsírégetők (24)

Bőrön át alkalmazható (0)

Zsírégető teák - Kávé (1)


[link]


2014. jan. 1. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdőként egyik se kell. Vegyél inkább fehérjét meg multivitamint!
2014. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Liquid L-Carnitine (33)

Én próbáltam a termogén zsírégetőket is, nem éreztem a hatását.

2014. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ár/érték arányban nemrossz.

2014. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem.


Írj új listát: cipőkanál, fogkrém, szilvásbuktátmertaztszeretem, jó nedvszívó pelenka, citromsav..


Olyan dolgokat írtál, amiknek közük sincsen a fogyáshoz.. zsírégetéshez van, hát hogyne. Karnitint szintetizál és használ a szervezeted. De halál nem érdekli, hogy te külön pénzt költesz még rá, hogy karnitint egyél. Nem lesz hatékonyabb a zsírégetésed mert pirosszőlősavat vagy más köztes anyagcseretermék vegyületeket eszel, esetleg karnitint.. nem azért híztál el mert valamilyen vegyületet nem tud szintetizálni a tested, hanem mert olyan hatású ételeket ettél amik mellett nem nagyon volt más választásod mint a zsírhalmozás.


Ennek fényében a kávé az élvezeticikk, de lényegében mindegyik felsorolt cucc csak fölösleges pénzkidobás, hiszen nem esszenciális/nem szükséges.

2014. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!