Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A moziban mit érdemes választani?

A moziban mit érdemes választani?

Figyelt kérdés
A moziban fog enni az összes barátom, gondoltam akkor azért én is elrágcsálok valamit. Ha mondjuk eszek egy kicsi popcornt, vagy egy nachost, akkor az kb hány kalória lesz? (rég voltam moziban, nem tudom mekkora egy adag/milyen mennyiségű vaj van a kukoricán, stb) Valaki adna tanácsot? Inni gondolom vizet fogok :3

2016. jan. 1. 00:25
 1/10 Trafó1 ***** válasza:
0%

Semmit , csak azért mert mások esznek/isznak mozizás közben azért neked nem kell, utána meg rohannak hugyozni a vécére.

Mennek a birkák egy irányba, menjünk mi is?

2016. jan. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves elozo, nem az volt a kerdes, hogy kene-e valamit valasztani, hanem hogy MIT kéne valasztani. Szerintem ezek kozul amugy a kis popcornnal jársz a legjobban fogyas szempontjabol. 300-350 kcal kb.
2016. jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első válaszoló, kedves 2. válaszoló, SEMMIT SE ÉRDEMES VÁLASZTANI!

Ezek mind sz..rok, tele cukrokkal, kalóriákkal, a popcornban meg annyi só van, mint pl. egy hónapnyi adagod!


Kérdező, ha jót szeretnél magadnak, akkor inkább ne válassz semmit!

2016. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy kis szórakozás és kihágás senkinek sem árt meg, ha jól esik neki, had egye, egyszer lehet,nem?
2016. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Trafó1 ***** válasza:
De a kérdésből kiderült nem azért veszi mert jól esik hanem mert a többiek is esznek valamit.
2016. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem... Egy kispopkorntól miért kell besz4rni? (pl az eddig válaszolók) Nem tudom, hogy a moziba tesznek-e valami mesterséges dolgot a kukoricába a kókuszolaj, a só és kukorica kivételével, de ha igen, akkor belehaltok vagy mi??? Én naponta megeszem egy hatalmas tál (ha nagyon éhes vagyok akkor kettőt), jó sós, kókuszzsírban sütött popkornt. És semmi bajom tőle... Szóval kérdező, döntsd el, ez nyilván nem rontja el a diétádat, ha csak nem minden nap jársz moziba és nem minden nap eszel meg egy doboz nachos-t/popcorn-t.
2016. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


A bajok nem is rögtön jönnek elő, hanem később, aztán majd sírhatsz, mert rengeteg sót vittél be a szervezetedbe, ami EGÉSZSÉGTELEN!!

2016. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a napi több órás országúti edzés mellet és néha 1 órás intervallum görgözés mellett (a görgőzés a 25 fokos szobában történik, és nem ritka, hogy 1 ora alatt 5 dl-t izzadok ki) nem hinném, hogy túl sok sót viszek be a szervezetembe...
2016. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy kis popcorn nem ártott még meg senkinek. Ha nem rendszeres, akkor miért ne lehetne? Diéta alatt én szoktam enni mindent, csak mértékkel. Nem kell hallgatni azokra, akik iszonyatosan szigorúan veszik ezeket a dolgokat, valószínűleg csak azért mondják, mert maguktól megvonnak mindent, és már bele vannak keseredve. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, ha eszel valamit a moziban, nem fog összedőlni a világ, és nem fogsz tőle elhízni. Végülis egyszeri dologról van szó.
2016. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy havi sóadag benne van? Tényleg kedves válaszoló? Naponta 3 gramm sót ajánlanak, tehát 30 napos hónapban ez 90 g. Azt mondod, ennyi só van egy kis popcornban? Láttál te már 90 g sót? Ráadásul akkor minden ember elektrolit egyensúlya felborulna, sőt, kórházba kerülne, aki csak egy kis popcornt is eszik meg.


Butaságokat azért válogassuk már meg... :)))

2016. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!