Ez a kenyér jó?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okok miatt, és fogynom is kellene kb.10 kg-ot, nem eszek édességet,gyorsan felszívódó szénhidrátot.Igazából se időm, se kedvem a kalóriaszámításhoz, de sportolni se tudok, viszont reggel 6-tól este 10-ig folyton rohangálok, szinte sosem ülök le.

A legnagyobb gondom a kenyér elhagyása.A paleo, lenmagos, stb.kenyeret nem szeretem.Próbáltam sütni sokszor.

Viszont találtam egy pékségben egy Fitt kenyeret.Márcsak az ára miatt sem eszek belőle sokat, de pótolná a kenyeret.Nagyon finom, akár magába is.

Ez van rajta:csökkentett szénhidráttartalmú fehérjében gazdag kenyér.Kb.80%-al kevesebb CH-t és kb.350%-al több fehérjét tartalmaz a hagyományos kenyérhez képest.

Összetétele:vitális búzaglutin,szójadara,búzacsíra,sárga lenmag,teljes kiőrlésűbúzaliszt,napraforgómag,barnalenmag,szójaliszt,szárított rozskovász,só,pörkölt rozsmalátaliszt,tökmagliszt,pörkölt napraforgóolaj, sav.szabályzóE262,szárított élesztő, víz, kukoricaliszt.

Energia:100g-ban:273kcal, CH:10g,zsír:9g, fehérje:32,5g

Tegnap ettem belőle 150g-ot 10dkg szalámival, 1 banánt, 1 almát,1 natur joghurtot, meg kis adag pörköltet kuszkusszal.Egész nap ennyit, 5 fele osztva.Kb.mindennap hasonló mennyiséget eszek.Ez jó így?


2018. dec. 5. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
a szoja miatt nem jó. viszont ha más szojatartalmu ételt nem eszel akkor mehet.
2018. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!