Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Mit vihetnék munkába, hogy...

Mit vihetnék munkába, hogy egészségesebb legyen az étkezésem?

Figyelt kérdés
185cm/93kg vagyok, van némi felesleg rajtam, ezért szeretnék kicsit fogyni. Építőiparban dolgozom napi 10 órában és sajnos nincs lehetőségem az ebédet megmelegíteni, eddig úgy nézett ki a dolog hogy reggel ettem egy szendvicset, délben pedig még 2-3 szendvicset(vaj, sonka, sajt), amikor hazaérek meg amit találok, ilyenkor eszem a legtöbbet. Nagyon unom már, hogy minden nap ugyanazt kell vinnem, de nem vagyok egy konyhatündér és sokmindent anyagilag sem engedhetek meg magamnak. A kérdésem az lenne mit vihetnék még kaját, ami nem hízlal, de nem is éhezek egész nap.
2019. jan. 26. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a szénhidrátot szeretnéd csökkenteni, vigyél magaddal főtt tojást, sajtot, felvágottat, esetleg túrókrémet, kőrözöttet, hozzá feldarabolt zöldségeket. Nem ártana otthon kiszámolnod, mennyi kalória és ch van abban, amit viszel másnap. Amikor hazaérsz, egyél valamilyen húsos ételt zöldségkörettel vagy ch szegény főzelékkel, halat (konzerv is jó), rántottát, zöldséges leveseket. Húst sütni nem bonyolult, előző nap is elkészítheted a másnapi vacsorádat (vagy akár 3 napra előre is főzhetsz). A munkába vihetsz magaddal mandulát vagy egyéb magokat, arra az esetre, ha nem lenne elég a többi kaja.
2019. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!