Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Szánhidrátszegény diéta...

Szánhidrátszegény diéta miatti rosszullét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem olyan régóta étkezem a LCHF és ketogén diéta alapján, naponta 60 g CH-t viszek be, a többi mind fehérje, zsír. Az első pár napban nem volt gond, majd egyre többet tapasztaltam azt, hogy rosszul leszek. A hypoglikémia tüneteit produkáltam, cukrot kellett ennem, hogy jobban legyek.Volt, hogy egy délután 2 x, majd egyszer el is ájultam. Nem szeretném feladni a diétámat, mert egészségesnek érzem és fogytam is vele. Nem sokat kell leadnom, igazából normál a mostani súlyom is, csak egy úgy 5 kg-ot, hogy vékonyabb legyek. Alapból nem vagyok egy nagy húsevő, sosem kívánom, nekem elég hetente 1x húst ennem, szívesebben eszem gyümölcsöt, tésztaféléket, köreteket, magában is. Szóval alapvetően szénhidrát típusú ember vagyok. Akik tapasztaltak ezekben a diétákban, vagy van megfelelő képesítésük, azok mit tanácsolnak? Hol változtassak? A ch, amit beviszek, az is az általam sütött teljes kiörlésű kenyérből van legnagyobb részt. Nem akarok rosszul lenni, dolgozom és aktív életet élek, de nem is akarom feladni a diétámat, inkább okosabban csinálni.


Köszönöm!


2019. ápr. 4. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A rosszullét egy jelzés a szervezetedtől, hogy valamit rosszul csinálsz és nem elég neki a bevitt szénhidrát vagy hiány van valamiből.


Én azt gondolom, hogy igazából nem is kellene már többet fogynod és a drasztikus étkezési megszorítások helyett inkább a mozgást növelném az esetedben és megenném azt mértékkel, amit megkíván a szervezetem.

2019. máj. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!