Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Napi 2 szem kockacukor nem...

Napi 2 szem kockacukor nem fér bele a fogyókúrába? Így lehetetlen lefogyni?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok 56 kg és még 2 kg kéne kb hogy elérjem szülés előtti alakomat, így nagyon nem vagyok megelégedve magammal. Főleg ha fényképeken látom magam..

Szóval a kávéról van szó,2-t szoktam inni egy nap, eddig 2 cukorral, most már csak 1-1-el, ezért is kérdezem egy nagyon sok ha aznap nem eszek más cukrosat? Szükséges a teljes Ketogén?

Próbáltam eritritet,xilit-et de vizes hasmenésem van mindkettőtől, ezt a hozzászokásos dolgot meg nem akarom kockáztatni hogy utcán vagy bárhol rámjöjjön.

Steviának az ízétől meg rosszul vagyok, aszpartám-acelszulfám K-ra meg allergiás vagyok gyerekkorom óta.


Kb étrendem abból áll hogy reggel megiszom ezt a tejes kávét, utána vagy ebédelek vagy nem ez változó, aztán utána kávé, majd este szoktam enni normális főtt ételt, most már olajban nem sütök ki, sok csirke és hal.

Tehát nem eszek sokat egy nap, kalória számlálóval kb 800 kalóriát de így se fogyok, gondolom már belassult az anyagcserém vagy nem tudom :-/

Szóval ez belefér ez a 2 kocka cukor?


2019. júl. 3. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Most akkor ketogénen vagy vagy sem?

800 kalória abnormálisan kevés. 1200-1300 minimum kellene.

Egyébként ketogénbe nem fér bele a cukor, hiába lenne benne a napi 20-50g szénhidrátban, gyorsan felnyomja az inzulinszintet és kidob a ketózisból.

Ha nem ketogénezel akkor nyugodtan fogyasszad, az a max 10g cukor nem számít.

2019. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Belefér

De ha a szülés előtti alakodat akarod, akkor inkább: súlyzós edzés, hasfalerősítés és tömegnövelő étrend kellene... szedj fel minimum 5-6, de inkább 10 kg izmot!

2019. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Öö nem ragaszkodok ketogénhez, inkább csak valami hibrid diétát próbálok összehozni, hogy egészségesebben éljek és ezáltal fogyjak, tehát cukrot is minimalizálni szeretném csak bűntudatom van a 2 cukor miatt.

Tudom hogy borzasztó rosszul étkezek és nagyon keveset csak nehéz rávenni magam az evésre,sokszor el is felejtek enni :-/

Gyógytornászhoz fogok járni, addig nem merek edzeni míg nem bólint rá.

Ha bárkinek van tapasztalata, ötlete,tanácsa megköszönöm:)

2019. júl. 3. 11:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még 2 kilót szeretnl fogyni? - egyél meg egy jégkrémet, kovászos uborkával. Estére meg is vagy
2019. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi erre nem is gondolok tegnapi eritrit utàn elèg volt..😄
2019. júl. 3. 11:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a 2 kockacukor a baj. Hanem hogy éhezteted magad a 800 kalóriával. Meg az se tesz jót hogy a kalória nagy részét este viszed be.
2019. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Reggel kell rendeset enned, a vacsorát kihagyhatod.
2019. júl. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

De ha 800 kalóriával se fogyok akkor 1300-al hogy fogynék?

Az a baj estére leszek éhes, 7 körül vacsizok, este 10-kor meg korog a gyomrom de ezt általában kibírom.

2019. júl. 3. 12:26
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ne férne bele??? 30 kcal. Akinek nem fér bele, annak nagyon rossz az étrendje.

800 kcal viszont koplalás, már leírták előttem. Így nem lesz soha normális étrended.

2019. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2019. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!