Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a fogyásra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,kb 164 cm es 67,3 kg.

Kb 50 kgig akarok lemenni.

Nem nagyon vagyok magammal igy megelegedve.

Valaki tudna tippeket adni hogy milyen eteleket kene elhagynom/ennem ,mit kene edzeni/mozogni?

Csak az a baj h kb 2 nap es elszall a motivacio.

Valakinek van valami tanacsa tapasztalata?



2020. jan. 17. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az életben semmi sem működik motiváció nélkül, keress előbb azt, mivel minden fejben dől el!

Egyébként bőven elég 60kg-ra lemenni!

2020. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs motivàciód, írhat bàrki bàrmit, esélyed sincs lefogyni. Az én motivàcióm az, hogy egészséges szeretnék lenni, nem akarok meghalni a plusz súly miatt. Nem akarok cukorbetegségig jutni, hogy levàgjàk a làbam/megvakuljak, egyszer csak szívrohamot kapjak az utca közepén, nem akarom itt hagyni a férjemet akit szeretek, megszakadna a szíve. Jobban akarom érezni magam stbstb. Màr így is elég beteg vagyok, szeretnék kijönni ezekből, visszakapni az egészségem. Ennyi.

A külsőm, a kinézet nem érdekelt soha. Se màsok véleménye, se a ruhàk, se divat, se semmi. Ez szàmomra nem jelent semmit.

Motivàcióként gondolj bele, hogy ha most még nincs is nagy felesleged, és nincs egészségügyi problémàd, betegséged, bajod belőle, majd 10-15 év múlva lesz, ha most nem teszel ellene... Abból a gödörből meg sokkal nehezebb kimàszni. Személyes tapasztalat.

2020. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2es azért a kerdezőnel 7-8 kg pluszról beszélünk, ne temessük már.


Olyasmi vagyok mint te, csak dupla idős és 3 gyerkőcöt szültem🙂 Szóval a magasság, súly stimmel.

Nekem az ad könnyebbséget, hogy nem vonok meg magamtól mindent. Nem görcsölök rá, hogy valamit nem ehetek, mert más meg belefér. A másik a türelem. Persze szeretnék egy hét alatt lefogyni, de tudom, hogy ez nem megy. Adok magamnak időt és engedményeket. Ja és van még valami. A büszkeség. Büszke vagyok amikor jól döntök, jól választok. Amikor jót eszek, amikor mozgok. Ez nekem jó érzés.


Az 50 kg kevés, ezt gondold át.

2020. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem temettem el😓. Sajàt példàn keresztül leírtam, hogy motivàció nélkül nem lesz tartós semmilyen próbàlkozàs.

A plusz súly mértékétől függetlenül, a motivàció az egyik legfontosabb ha az ember fogyni akar. Semmi rossz szàndékom nem volt ezzel. Mindegy...

2020. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!