Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy lehet hogy ennek a...

Hogy lehet hogy ennek a norbinak külön nyitottak egy külön gyk fület, mivel érdemelte ki? Csupán egy pénzéhes kétszínű ember.

Figyelt kérdés

Nagyon remélem hogy vannak ebbe a rovatba értelmes emberek is, akik nem hívei ennek a "ha ezt megeszed akkor garantálom hogy fogysz 12 kilót 1 hét alatt".



Hogy lehetnek ennyire ostobák az emberek? Tegyük fel tényleg sikerül valakinek lefogyni valamilyen úton-módon ezekkel az update marhaságokkal. Akkor sem tanult meg az étkezésről semmit, kapásból visszahízza mind azt amit lefogyott +még talán többet is. Ráadásul ezzel annyira hazavágta az inzulin háztartását, hogy az rátesz mégegy lapáttal, mivel ezekben az update termékekben "nincs" szénhidrát. Könyörgöm, ki olyan buta hogy elhiszi hogy attól mert "update" kenyér nincs benne szénhidrát? Ha meg tényleg nincs, akkor az nem kenyér.



A másik hülyeség, hogy mi az hogy "egészséges kakóscsiga"? Úristen emberek... Hova süllyedünk? Ennyire ellustult a magyar nemzet?



Ha valami szénhidrátcsökkentett, akkor az azt jelenti hogy a zsírt megnövelték benne. Hoppá, ezt már nem említi meg. Mert a sok gyökér issza a szavát, és nem képes utánanézni hogy mit tartalmaz. Ne is beszéljünk arról hogy ezek a "kaják" vagy hasonlónak nevezett valamik olyan egészégtelenek, hogy jobban megérné normális pizzát zabálni mint ezeket, mivel olyan adalékanyagok vannak bennük, amik nem felelnek meg hosszútávú fogyasztásra, ezért is írtam hogy pár hét "kúra" után hazavágod az inzulinháztartásod.



Kicsit sem lett összeszedett ez a szöveg, de mikor megláttam hogy ennek a norbi csávónak van egy külön gyk füle, felidegesedtem, hogy tényleg több millió ember elhiszi amit ez az "ember" mond? Szóval nagyrészt indulat beszél belőlem, nagyon remélem hogy valaki normálisan le tudja írni amit meg akartam fogalmazni.



Azzal is tisztában vagyok hogy ebben a rovatban nagy valószínűséggel kiégett 30-40-es emberkék vannak, akik a lehető legkönnyebb utat keresik mindenre, ezért vajmi kevés az esélye hogy értelmes kommentet kapjak.


2020. júl. 12. 00:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fehérliszt, ipari cukor is rengeteg emberéletet tesz tönkre. Konkrétan függőséget okoz, aki hajlamos az hízni fog, inzulinrezisztens lesz, még jobban hízik, cukorbeteg lesz stb. Ezért van annyi elhízott beteg ember.
2020. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

#11

Meg hát ugye a cukor addiktívabb a kokainnál 😆😆😆

2020. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert azt hiszik az ő szervezetük és úgy működik mint a norbié. Ő nem hízik el a saját módszereiről az egy jó dolog, de mi van másokkal? Én semmit sem tagadok meg magamtól de mindebből meghúzom a határt. És ideális is a test súlyom.
2020. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Értelmes kommentet akarsz meg kapod. Nem bírom azokat az embereket akik csak nyavajognak, nem csak a táplálékon múlik az egészség. Aki benyeli ezt a sok f@szságot az lusta megvizsgálni a körülményeket. Ami a Norbit illeti ügyesen kordában tartja magát, jó a házassága, ez mind nagyon szép, de nem gondol bele hogy másoknak más élete van. Ami pedig téged illet nem csak 30 40esek nézik ez, én sem ebbe a korosztályba tartozom. Az meg hogy valaki kiégett, nem értem hogy jön ide ahhoz hogy nem tud értelmes mondatot össze rakni. Szerintem aki nem igényli a dolgok megvilágítását az nem igényel semmit. Ismerek közelről 30 40 éveseket és nem ér a ti szavatok annyit a shoberttel együtt mint azoké. De nem a szavak számítanak, hanem a tettek. Egyik át mond a másik bét. És hol a középút? Ez még csak felszínen bukdácsolás.
2020. júl. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!