Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan álljak ehhez?

Hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Végre haladok az egyik álmom felé, hogy többé ne kelljen szégyellni a külsőm. Azt hogy férfiként lóg a mellkasom, vagy a nagy hasam miatt... Eléggé szépen húzódik le mindkettőt az Update módszer hatására. Nagyon sokan megdícsérnek ami jól esik de közben annyira furcsa. Lehet hülyén hangzik de nem tudok még ehhez mit kezdeni. Nem vagyok ahhoz szokva hogy pozitív visszajelzést kapjak az emberektől a külsőm miatt és hogy jól csinálom amit csinálok. Tényleg nagyon jó dolog a siker de annyira furcsa ez így. Hogy lehet ezt kezelni? Nálam azért lesz ez az egész átalakulás később egyre extrémebb mert közel 150 kilóról indultam és már 30 lement de még kb 40-et kell fogynom. Egyenlőre még nem tapasztaltam azt hogy a nők megfordulnának utánam de az a másik legnagyobb vágyam hogy végre férfiként tekintsenek rám és partiképes legyek a húspiacon. Hogyan kezeljem ezt az egészet?

2020. szept. 23. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre nem kell sehogy kezelned. Udvariasan megköszönöd, és folytatod. Idővel remélhetőleg változik a testképed, nő az önbizalmad. A testkép változás legtöbbször késleltetve jelentkezik. Sokan hiába szabadulnak meg a kilóktól, fejben sokkal lassabban történik a változás. Nyilván ez ölthet beteges méreteket, de reméljük nálad nem ez lesz. Kezdj el sportolni is mellé, ha még nem tetted, és akkor a zsír eltűnése mellé formásodni is fogsz, ami meghálálja önmagát, és remélhetőleg segít, hogy ne csak kívül, hanem belül is megváltozz.
2020. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%

"legnagyobb vágyam hogy végre férfiként tekintsenek rám és partiképes legyek a húspiacon"


Elég baj, ha ilyen vágyad van, aki szerint a párkapcsolat "húspiac", annak nem sok jövöje van ilyen téren!

2020. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem a világot így van pedig... De a lényeg érthető remélem...
2020. szept. 23. 11:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Másik oldalát nézve biztos te is sok olyan kérdéssel találkozol itt az oldalon ami arról szól hogy mit tegyen x y ha nem néz ki jól és emiatt senkinek sem kell. Erről szól ez. Ha jól nézel ki az a beugró az ismerkedéshez. Nem az számít már hogy mennyire vagy jófej.... Ezért érzem azt hogy ez egy húspiac... El kell adni magad és az csak úgy megy ha jó a külsőd
2020. szept. 23. 11:21
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Ez a legnagyobb téveszme, hoyg csak annak van esélye, aki kinézetre superman - csak éppen azt felejtik ki, hogy ha valaki görcsösen szép akar lenni, akkor elfelejt értékes emberré válni.

Ha valaki a külsöd miatt "vesz meg", az rövidesen úhyis kidob egy másikért, aki még új számára!

2020. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
#5 Nem kell 'szupermönnek' lenni, meg nem kell görcsösen szépnek lenni, de ahogy a kérdező is írta, akinek nincs egy alap szubjektív jó kinézete az nem sokra megy; ez a beugró.
2020. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6# te vagy az aki végre elkapta a fonalat....
2020. szept. 23. 13:20
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nézd, az én környezetemben elég sok kifejezetten kövér embernek lett párkapcsolata és/vagy házasodott össze. Az a közös bennük, hogy tündéri személyiségük van.


Ettől még nagyon jó, ha teszel magadért, hiszen nem csak szebb, de egészségesebb is leszel.


De ne alapozz arra, hogy ha elérted az álomsúlyt meg esetleg az álom-izomtömeget, akkor két héten belül rádtalál álmaid nője automatikusan, és úgy összességében az életed minden problémája megoldódik. Gondolkozz el, hogy a személyiségeden mit tudnál javítani. Gondolkozz el, hogy amikor azt mondod magadban, hogy én nem tudok ...., vagy nekem nem lehet ...., mert 150 kiló vagyok, akkor tényleg a súlyod az akadály? Vagy igazából ott van még a lustaságod, a gyakorlatlanságod stb.


Azért írom ezt, hogy ha elérted az álomsúlyt, és nem jönnek azok a pozitív hatások, amiket vártál, vagy csak részben, akkor ne ess kétségbe. Az ember hajlamos a nehezen elérhetőnek tűnő dolgokhoz extra jó tulajdonságokat társítani, olyat, amit az a nehezen elérhető dolog nem is hordoz. Ez normális, az ember ilyen, de ne add föl, ha a végén azt látod, hogy a fogyás csak feleannyit segített, mint amire számítottál.

2020. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Aki képes ilyet leírni, hogy 'szupermönnek', annak semmi esélye sem lesz, még akkor sem, ha a világon a legszebb férfi - mert neki az alapintelligenciájával van baj, igen komolyak a hiányosságai.
2020. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

#9 én kérek elnézést, hogy errefelé tájszólás miatt sokat szoktunk őzni, és viccesen próbáltam leírni. Szerettem volna vele érzékeltetni, hogy a 'szupermen kinézet' kicsit túlzás volt, hisz a kérdező is csak 'jó' kinézetetről beszélt.


#8 Az a baj, hogy az emberen először nyilván a kinézete látszik, és ilyen esetben ez brozasztó rossz első benyomás. Persze, ha mondjuk évfolyamtársról vagy valamilyen kollégáról van szó, akivel az ember eleve nem azért találkozott, mert ismerkedni akart, akkor vele talán több esélye van összejönni, hiszen ő már az egészet látja, mert régebb óta ismerik egymást. A probléma azzal van, hogy legelső találkozásnál egy teljesen ismeretlen valaki lehet, hogy úgy fog hozzáállni, hogy nem is akar megismerni. Gondolj bele: ha aktívan kapcsolatot keresel, akkor még általában (ha nem is hatalmas) van választék ismeretlen emberekből, és nyilván nem azt fogom minden ismertség nélkül választani, aki kövér (kivéve persze azokat az embereket, akiknek a nagyobb darabok jönnek be, de nem ők vannak többségben).

2020. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!