Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha így készítem a tejberizst,...

Ha így készítem a tejberizst, akkor update 2-essé változik?

Figyelt kérdés
Mert ugye maga a tejberizs a táblázatban alapból update 3-asnak van írva (6 és 12 között fogyasztható, épp csak egy nagyon-nagyon kevés, de ha lehet, inkább semennyi). De ha basmati rizzsel és sovány tejjel készítem, poralapú édesítőszerrel és vaníliaaromával, akkor esetleg update 2-es lesz (6 és 15 között mértékkel fogyasztható)? Tetejére pedig speciális, csökkentett kalóriatartalmú csokiöntetet nyomnék.

2021. máj. 5. 08:26
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10: Nem tartom mindig szigorúan a 3 órát az update 2-es ételekkel, megesik hogy 4 és 5 óra között fogyasztok. Eddig nekem bevált ez a módszer, így ebbe akarom beépíteni a diétásabb tejberizst, ha létezik ilyen. Ezért kérdezem ebben a kategóriában. Ha csak általánosan kérdezném az Egyéb kérdésekben akkor sokaktól csak azt a választ kapnám, hogy "Semmi nem hízlal, ha be tudod építeni a napi deficitbe." De én az Update-ben akarom 2-esként elhelyezni.
2021. máj. 5. 12:27
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
11. Ok, értem, akkor rosszul értelmeztem és nem érzed durva megvonásnak. Ebben az esetben nyilván semmi gond, ha ez nem valami erőltetés.
2021. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mi a különbség aközött, hogy mértékkel fogyasztható és aközött, hogy nagyon kevés? Nyilvánvalóan egyik sem jó. Beleférni viszont mindkettő beleférhet, ha nem léped túl a napi keretet. Gondolkozz kritikusan, egy pillanatra az update módszert elengedve. Nem az fogja eldönteni, hogy fogysz-e ezzel vagy nem, hogy az update szerint mértékkel belefér, de nem ajánlott, vagy hogy ugyanaz szerint nagyon kevés mehet, de szintén nem ajánlott.
2021. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
12: Nem erőltetés. A kívánt súly elérése után sem szándékozom a korábbi nemtörődöm étkezési módhoz visszatérni. (A legutóbbi sikeres fogyás után elkövettem ezt a hibát.) Esetleg egy kicsit gyakrabban fogyasztok majd csökkentett kalóriatartalmú édes dolgokat, mértékkel. Épp ezért már igyekszem kikísérletezni. Csak jelen esetben még az is fontos, hogy ne csak súlyt ne szedjek fel vele, hanem a fogyást se gátolja. Miután lefogytam, már elég lesz az előbbi szempont.
2021. máj. 5. 12:35
 15/27 A kérdező kommentje:
13: Csak az update 3-as kódúak nem ajánlottak. A 2-esek ajánlottak, de mértékkel. Például a teljes kiőrlésű kenyér is 2-es, reggelire három szelet belefér, ha ez az össz napi kenyérfogyaztás.
2021. máj. 5. 12:37
 16/27 A kérdező kommentje:
Tehát ha valakinek van ötlete, hogy ha nem a fenti módon, akkor hogy készítsem a tejberizst, hogy diétás(abb) legyen, az leírhatja.
2021. máj. 5. 12:46
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

14. Szuper, drukkolok. Ez sajnos tényleg így van, az ember a hibáiból tanul, most már biztos nem fogsz így tenni.


(Amúgy ez fura, a teljes kiőrlésű 2-es, a fehér gondolom 3-as :) ezért furi ez a módszer, mert teljesen ugyanaz, a tk-ban valamivel több a rost...csak divatos mindenből tk-t enni) De mindegy, ezt csak zárójelben írtam, a lényeg, hogy neked ez bejön, én nem tudnék esküszöm így dolgokkal bíbelődni, de pont ezért vannak különböző módszerek, mindenki megtalálja a sajátját, minden módszer célja a kalóriadeficit, csak különböző módon érjük el.

2021. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az mögötte a logika, hogy a tk lassabban szívódik fel és több benne a mikrotápanyag. Ezért "fér bele".
2021. máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
#8 akk miért van a #-ek között között hogy Norbi? :) 🤦‍♀️
2021. máj. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19: Mert az ő általa elterjesztett módszer, okoska! A szövegben utalok bárhol a személyes termékeire?
2021. máj. 5. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!