Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha így készítem a tejberizst,...

Ha így készítem a tejberizst, akkor update 2-essé változik?

Figyelt kérdés
Mert ugye maga a tejberizs a táblázatban alapból update 3-asnak van írva (6 és 12 között fogyasztható, épp csak egy nagyon-nagyon kevés, de ha lehet, inkább semennyi). De ha basmati rizzsel és sovány tejjel készítem, poralapú édesítőszerrel és vaníliaaromával, akkor esetleg update 2-es lesz (6 és 15 között mértékkel fogyasztható)? Tetejére pedig speciális, csökkentett kalóriatartalmú csokiöntetet nyomnék.

2021. máj. 5. 08:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem, hogy ennyitől már más kategóroa lenne, a baszmati rizs a módszer szerint jobb választás (a tk/fehér alapján), viszont a zsírcsökkentet tej az nem befolyásol semmit (hisz a lowcarb -Update módszer- a szénhidrátok visszaszorítására alapszik, nem a zsírokéra, ahogy a kalóriacsökkentett csokiszósz is csak akkor jó, ha alacsony a szénhidrát tartalma és a kalóriát nem zsírból vágták le a készítésekor.


Amúgy írod, hogy nem eszed a termékeit és fel vagy háborodva, hogy ezt feltételezték, de a cimkéknél ott a Norbi és a diétát is Update-módszernek említed, holott egyáltalán nem az ő találmánya, még csak nem is adott hozzá semmi pluszt, csak elterjesztette Magyarországon.

2021. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért törlik a kommenteket?
2021. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22: Mert egy unatkozó troll elkezdte azt ismételgetni, hogy márpedig én akkor is Norbi termékeit fogyasztom, bármit is írok.
2021. máj. 5. 16:53
 24/27 anonim ***** válasza:
54%
#23 miért, nincs igaza?
2021. máj. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Megkérdezhetem, hogy miért lettem lepontozva? Csak kíváncsiságból. Lehet, hogy hülyeséget írtam, de akkor valaki elmondaná, hogy mi ebben a hülyeség, amiért le kellett pontozni?
2021. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
57%
A rizsnek túl magas a szénhidrát tartalma, ezért mindenképp 3- mas kódnak felel meg, ha basmati akkor is. De ha 1x fél 2-kor eszed meg és nem délig, attól semmi bajod nem lesz:) De ez csak az én véleményem.
2021. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26: A rizs önmagában 2-es kódúnak van besorolva. Rendszeresen fogyasztok is, ebéd mellé az esetek 60-70%-ában azt csinálok köretnek, néha síma fehéret.
2021. máj. 7. 02:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!