Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nektek néha nem veszik el a...

Nektek néha nem veszik el a kedvetek az edzéstől vagy a diétától?

Figyelt kérdés

Tornáztam éppen RR-ra, ezt a húgom meglátta és szétkürtölte a házban, hogy mire edzek éppen. Most mindenki rajtam röhög, hogy lófejem lesz és update gyerekeim lesznek. Klassz, nincs is kedvem ma többet tornázni :S

Veletek nem történnek ilyenek?


2012. aug. 30. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

de sokszor van ilyen :D

de az ember mindig szereti sok mindenre fogni ha nincs kedve :D tudom nekem is sokszor nehéz elkezdeni

2012. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De, sajnos velem is történik ilyen. Meg kigúnyolnak azért mert nem eszek meg mindent , meg mert minden este eljárok futni. De engem már ez nem is érdekel. A hiba keresés mellett, persze utálni is kell azokat, akik tesznek a cél érdekében és próbálják is elérni azokat, hisz ők mennyire szar emberek. Biztos hanyagolják a családot, hanyagolják a gyereket, ha figyelnek a táplálkozásra, akkor náluk nem eszik rendes ételt a család…Ha valaki figyel a kajára, akkor az csak azért lehet, mert fogyózik, a sötétségben arra nem is gondolnak, hogy szimplán csak az egészségére figyel. Ha valaki sportol akkor csak fogyni akarhat, az egészséges élet fel sem merül az emberekben
2012. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Engem az ilyen külön motivál: bebizonyítom, hogy csinosabb leszek, mint ők, utána majd én fogok röhögni rajtuk.

Szerintem csak irigykednek, hogy neked van hozzá erőd, nekik meg nincs.

2012. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ilyenek mindig lesznek, akármibe is fogsz. Sajnos ezzel együtt kell megpróbálnod. Sz*rd le, hogy röhögnek, utána meg majd dícsérnek, hogy "Hűű, mennyit fogytál!". Azzal foglalkozz, ami Neked fontos! Tudom, hogy könnyű mondani, de mások gyerekes csúfolódása miatt ne hagyd abba! ;)
2012. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi a bajod kezdj el másik videóra tornázni, mondjuk pilates-re, vagy menj futni. Engem szerencsére támogatnak az ilyenekben kivéve a barátom, mert ő úgy áll akkor hogy jó akkor ő is fogyni fog (mackós alkat), csak hát ő egészségtelen módon áll a dologhoz és ez nem tetszik.

De magad miatt csinálod amit csinálsz ne törődj azzal, hogy az emberek hogy állnak hozzád emiatt ha idővel úgyis eléred a célod

2012. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz az az, hogy büszke vagy rá. Nem csak muatod, hanem úgy is érzel. Igen, te rubintrékázol, mert jobban akarsz kinézni mint a többi kretén(bocsánat, de ez arra a megfelelő szó, aki azért cseszeget mert foglalkozol magaddal) aki ezzel piszkál.
2012. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De.
2012. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem vették el. Engem kiröhögtek mikor otthonról vittem a húst a kollégiumba és ott sütöttem meg, mert tömegeltem. De leszartam. Nekem volt sportteljesítményem, ők meg azzal dicsekedtek hogy mennyit voltak képesek vedelni a hétvégén. Bravó, nem is érdekel.


Az már más dolog, hogy ezt az update módszert követed. Ez minden, csak nem diéta. Ez csak egy elfajzott házaspár meggazdagodását szolgálja, nem azt, hogy jó formában legyél. Update virsli, meg update finomliszt mi? :D Inkább csinálj valami értelmes diétát, mellé rendes edzést, ne rékácskát.

2012. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Magát a diétát nem követem (legalábbis a Norbi félét nem), csak a DVD-t csinálom, azt meg azért mert ez van itthon :D

Köszönöm a többi választ is, kicsit megvigasztaltatok :)

2012. aug. 31. 13:21
 10/12 anonim ***** válasza:

de, de szarni kell rá...

Engem a párom mondjuk támogat, más meg nem láthat tornázni. Én a diétát is csinálom, és anyós minden találkozásnál próbál rám tukmálni sütit. Csak mert ők nem képesek változni, más se tegye.

2012. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!