Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nektek néha nem veszik el a...

Nektek néha nem veszik el a kedvetek az edzéstől vagy a diétától?

Figyelt kérdés

Tornáztam éppen RR-ra, ezt a húgom meglátta és szétkürtölte a házban, hogy mire edzek éppen. Most mindenki rajtam röhög, hogy lófejem lesz és update gyerekeim lesznek. Klassz, nincs is kedvem ma többet tornázni :S

Veletek nem történnek ilyenek?


2012. aug. 30. 10:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
Aha, ja!A sport mióta ciki???Jó ég!!!Ha nem látják rajtad, hogy zavar a beszólogatás, hamar abbahagyják és elfogadják, hogy ez a te "hobbid".Sok sikert és kitartást!
2012. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tegyél rájuk!

Én titokban fogyózok, mozgok, tornázok, mert "kedves" apám visszahúzna a hasonlóan és még bunkóbb beszólásaival...

Néha párom is beszól (nem durvákat, csak kérdezi, hogy: mikor végzek már? Ráérek már?), de azt tudom, hogy csak irigy rám, mert neki is bőven kéne tornázni. :)

2012. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!