Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kedvetek együtt fogyózni?

Van kedvetek együtt fogyózni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 00:37
 1/7 anonim válasza:
Van ;]
2012. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Privátot írjatok :)
2012. jan. 5. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2012. jan. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem "fogyózok" együtt senkivel, mivel nem kell, hogy bárkihez is alkalmazkodjak, bárki is lehúzzon a lustaságával, halogatásával. Meg amúgy is minden ember más és más, lehet hogy neki valami neked működik és neki nem, és fordítva - van ennek értelme? Mindenki szépen a saját magának megfelelően (fehérje/szénhidrát/zsír bevitel) étkezzen, sportoljon, és - végeredményben - fogyjon, formálódjon.
2012. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegnap este találtam egy blogot, most kezdte a csaj aki írja, én azt fogom követni, elvileg ma indul élesben. Tök értelmesen el van magyarázva benne minden, szerintem ha gondoljátok csatlakozzatok, aztán akár csináltunk valami csoportot is ahol megbeszéljük kinek hogy sikerült ^.^ shapeshifter.blog.hu


17/l

2012. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookon lehet csinálni csoportot :)
2012. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem lenne kedvem
2012. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!