Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mindenki azt mondja, hogy...

Mindenki azt mondja, hogy milyen szépen meg szuperül formál Réka tornája. Akkor aki vele tornázik (pl órán), miért mind full átlagos kinézetű nő?

Figyelt kérdés
Persze amelyik nem túlsúlyos, hanem évek óta Rékára tornázik... Mégsem látok soha egy nagyon izmos popsit vagy combot sem, csak átlagos nőket.
2013. jan. 26. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet most kezdték el.
2013. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rékán Norbi szokott tornázni, és nézd mg milyen izmos.
2013. jan. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:)) Norbi nem is izmos :P
2013. jan. 26. 23:27
 4/16 anonim ***** válasza:

Figyelemmel szoktam kísérni Réka óráinak képeit és régebben nem egyszer láttam már elég szépen izmos nőket.


[link]


Erről a képről mi a véleményed? Szerintem azért a combja elég izmos.

2013. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Aha, de a kezei alapján pedig nagy súlyokkal edz, úgyhogy a combi sem Rékától ilyen feltétlen :)
2013. jan. 26. 23:40
 6/16 anonim ***** válasza:
Az izom növeléséhez a súlyt/terhelést is emelni kéne. Ha valaki X év alatt hozzászokott a 40 perces Rékához, nem fogja tudni növelni az izomtömegét, csak tartani a jó formáját. Azok, akik nagy izmokra vágynak, nem Réka tornával fogják ezt megvalósítani, hanem súlyzókkal egy edzőteremben. De a tornája nem is erre lett kitalálva, hanem hogy egy átlagos nő is képes legyen magát formában tartani a mindennapi teendők mellett. Egy átlagos nőnek pedig ez a torna, és az általa nyert forma tökéletes, nem is kell több.
2013. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nem leminősítésnek szántam a kérdésemet, csak tényleg ma is ezernyi helyen olvastam, hogy hűűű, ilyen meg olyan lett tőle ez meg az, de nem látom valahogy ezeket az embereket...
2013. jan. 27. 00:14
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

?


Azért formál a Réka edzés, mert sokan mondják? Nem.

RR edzések erősen átlagosak. Sokkal jobbakat találtok az interneten, ingyenesen. Az RR edzés nem kiemelkedő, csak divatos.

2013. jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
hat Reka se a Reka tornatol lett olyan :D Rekanak ez a hivatasa, ezt csinalja napi tobb oraban hogy a testet formalja, o azert nem atlagos alaku. nyilvan aki profi az nem az o oraira jar meg az o dvd-it veszi, aki odajar az ugye vagy tulsulyos, vagy kezdo vagy aki evek ota vele tornazik, az is szerintem ugy nez ki hogy csinalja 3 honapig aztan 6 honapig nem :D aztan 2 honap megint, aztan hizik 5 kilot, aztan megint tornazik ra... amugy tudok neked mutatni olyan csajt aki 38 kilot fogyott persze dietaval es reka tornaval es nagyon csinos lett, nem az a tipikus koverbol fogyott no, hanem tenyleg vekony csinos izmos. de o se reka tornara jar, neki mar sajat orai vannak es fitneszedzonek tanul D
2013. jan. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
harcmuves linkeljel mar ilyen oldalakat legyszives .
2013. jan. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!