Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mindenki azt mondja, hogy...

Mindenki azt mondja, hogy milyen szépen meg szuperül formál Réka tornája. Akkor aki vele tornázik (pl órán), miért mind full átlagos kinézetű nő?

Figyelt kérdés
Persze amelyik nem túlsúlyos, hanem évek óta Rékára tornázik... Mégsem látok soha egy nagyon izmos popsit vagy combot sem, csak átlagos nőket.
2013. jan. 26. 23:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

1. Akik ezzel formálják magukat, azok többsége nemrég kezdte és az elözö formájukhoz képest sokat javitott a helyzeten.

2. Ami ennek a tornának nagy elönye, hogy nem kell hozzá semmilyen felszerelés, és mindenki tudja csinálni, még teljesen kezdök is, legfeljebb eleinte nem tudják az egészet egyszerre végigvinni.

3. A legtöbb emberröl nem láthatod, hogy milyen, mert nem meztelenül mászkál.

4. A belinkelt képröl nekem egyáltalán nem az jut eszembe, hogy az illetö emellett súlyzózik - elég sok mindentöl lehet izmos karja.

5. Sokan megörülnek, hogy jobban néznek ki, de egy idö után abbahagyják, mert már nem annyira formátlanok, a továbbiakhoz meg hiányzik a kitartásuk.

2013. jan. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
BodyRock ingyenes, írd be youtube, nincs kedvem linkelni :D És hatásos ;)
2013. jan. 27. 09:47
 13/16 anonim ***** válasza:
54%

A világ megmenekült, hála Kérdezőnek.

Nekem sem kell linkelgetnem.

2013. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És ne gyertek azzal, hogy kell eszköz, mert sok videóban csak saját testsúllyal dolgozik. Azzal se, hogy jajjnincsidőm, mert pont időtakarékos, és azzal se, hogy nehéz, mert én 100 kilósan is csináltam
2013. jan. 27. 10:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem is baj, hogy nem hasonlítanak a Rékára azok a csajok, nem szépek az olyan lányok.
2013. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Most kezdtek. Figyelemmel szoktam kísérni Réka óráinak képeit és régebben nem egyszer láttam már elég szépen izmos nőket.
2013. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!