Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy tudnék fogyni?

Belsike kérdése:

Hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
13/L vagyok 51kg.Hogy tudnék leadni?
2013. jan. 22. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

13 éves korban is nagyon fontos a táplálkozás.


Úgy tudsz fogyni, hogy jó dolgokat eszel. Ez elég kevés emberre jellemző.


Miket szoktál, szoktatok enni?

Mennyit edzel, tornázol, sportolsz? (ez bónusz kérdés, az evést kellene ismerni!)

2013. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

51 kgból mit akarsz leadni?

általában ez egy egészséges testsúly szokott lenni, nehogy azt mondd, hogy 165 cm felett vagy!

2013. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

164cm vagyok vagyis mér lehet hogy 165.

1. válaszolónak:néha pizzát,csokit,krumplit a legtöbbet

2013. jan. 22. 17:32
 4/12 A kérdező kommentje:
sokat szoktam sportolni.Felülésezek.De leginkább arra értettem a fogyást,hogy a hasam menjen összébb mert elég hájas vagyok .:/
2013. jan. 22. 17:33
 5/12 anonim ***** válasza:
de remélem tudod, hogy nem kellene sokat fogynod a súlyodból. ha hájasnak érzed magad, akkor sportolj, de amiket leírtál: pizza, csoki, krumpli hanyagolni kellene, vagy csak kevesebb adagot egyél! Helyette egyél egészségesebb kajákat. Én amúgy attól fogytam le, hogy abbahagytam a cukros üdítőket, rostosleveket helyette teákat, vizet iszok. Nem tudom, hogy miket iszol, de általában azok nagyon hizlalnak, műanyagok jórészt.
2013. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Én is most náthás is vagyok csak teát iszom,vizet.Köszönöm a jó tanácsokat.:)
2013. jan. 22. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha 13 évesen már háj van a hasadon.. a pizzázás, krumplievés katasztrófával fog zárulni.


Nem kezdem el leírni, hogy kimondottan a hasat nem lehet karcsúsítani..

Normálisan kell enni, persze mozogni valamit.. vannak értelmes és értelmetlen mozgások, majd kitalálod mi jó neked, ha valamiért bízol hozzáértőbbekben, akkor erről is lehet beszélni.


Fogyás: amíg pizzán és krumplin élsz (ez teljesen hagyományos, a magyarok zöme hasonlókat eszik) ezt a trendet fogod követni. Most kis pocak, 16-18 éves korodra már komoly túlsúly.


Az ember zöldség, hús és gyümölcsevő. Nem pizza (gabona), nem krumpli, hanem hagyományos zöldség (krumpli helyett paszternák, csicsóka). Nem édesség, nem tej-joghurt-sajt meg a fene tudja miket gyártanak még tejből, hanem hús zöldség és gyümölcs. Ilyen gombák, olajos magvak persze ehetők vegyük úgy hogy beletartoznak a zöldség-gyümölcsbe.


Ez így mennyire megfogadható, elképzelhető? Reggelire egy jó tojásrántotta (névleg hús)? Vagy szalonna-kolbász (hús) paprikával, paradicsommal, retekkel, uborkával, hagymával?


Ebéd sült hús, pörkölt párolt káposztával? Ehetőnek tűnnek? Mert egyébként azok. Pizza helyett meg kreatív megoldások vannak olajosmag-lisztekkel elkészíthető tésztával, sok-sok húsos zöldséges feltéttel.

2013. jan. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én 14 vagyok (lány) 172cm magas vagyok 54kg és teljes mértékben megvagyok magammal elégedve!! ez a normális testsúly hidd el ha olyan lennél mint egy ismerősöm aki 85kg

akkor megérteném ha fogyni akarnál de szerintem fogadd el amilyen vagy és ne változtass!! (főleg ha normális a testsúlyod)

2013. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen.. hol is van a határ ahol el kell fogadni magunkat, és hol a határ ahol már hájas az ember, és egészségesebb lenne fogyni?


Én megkockáztatom: ott a határ, ahol az ember ZÖLDSÉG, HÚS, ZSÍR, GYÜMÖLCS fogyasztással van. Ilyen esetben nincs fölösleges zsír, csak az a mennyiség ami a szervezetnek kényelmes, megfelelő.

2013. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nyugodtan egyél, ami jól esik, csak mértékkel. A gond nem a testsúlyod, hanem az egészségtelen énképed. Ha most elindulsz a "tökéletessé válás" útján, egész életedben elégedetlen leszel magaddal. Olyan nincs, hogy minden egyes kiragadott "részleted" tökéletesen megfelel a belénk sulykolt tökéletes nő képnek. Neked, mint teljes egésznek kell jól mutatnod. Ha belül jól érzed magad. Egészséges az énképed. Elfogadod magad, és elismered úgy a gyengeségeidet, mint az erősségeidet, akkor hiába "hájas a hasad" a pasik meg fognak bolondulni érted!


Amúgy meg 13 évesen úgy fogyózz az 51 kilódból, hogy lehet, hogy nem kell majd nagyobb melltartókat venned. Ez nem játék.

2013. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!