Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update 1 bevállik?

Norbi update 1 bevállik?

Figyelt kérdés
Ha 1 hónapig csak azt fogom enni , de nem mozgok semmit akkor is lefogyok ha igen mennyit??És ha mozgok úgy mennyit??

2013. jún. 5. 20:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Trükkösek, de egy Activia reklámhoz is "akkor lesz egészséges, ha rendszeresen mozog" persze halkan suttogva. A fogyáshoz az éhezést se ajánlom, és a szervezeted is kikezdi, ha Norbi update pudingon meg ilyeneken élsz, nincs elég vitamin, satöbbi, inkább a következő étkezésnél a szervezet automatikusan tárol (mivel hosszabb időszakra megint nem jut tápanyag). Saláták, rendes étkezés, és lemozgása, ennyi a titok. Nem kell egyből venni valahova bérletet, elég a kitartó futás esetleg ha van hol futni, vagy otthoni gyakorlat :P
2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
(számadatokat kihagytam, mert nem tudnám alátámasztani, genetikától is függhet, na ezért ne nézzen az ember Lifenetworkot, ott lecsapják az ember hasát) Ennyit érnek :P
2013. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Ettől a "szervezet tárol" mantrától, amit kérdéstől függetlenül nyomattok, már a hajamat tépem.:) Nem bántásból, de bárki bármit ír, bármilyen mennyiségű kajáról, ez jön. Dehogy fog a szervezeted tárolni, ha rendesen eszel, de mondjuk csak Norbi termékeket vagy csak Update 1 kódok szerint.


Viszont számomra a Norbi bolt nagyon nem jött be. A pudingját szeretem, de a péksütemények szerintem egyszerűen megfizethetetlenek. Ráadásul iszonyatosan magas kalóriatartalma van a termékeinek. Egy félkiló fagyijukban is kétszer annyi kalória van, mint más diétás fagyiban. Ugyanez a péksüteményeknél.


Bár te nem is a termékről kérdeztél, hanem a módszerről szerintem. Ahhoz hajrá! Mindenképpen érdemes kipróbálni.

2013. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

szerintem 3-4 kg biztosan lemegy, de ha mozogsz több is de attól is függ h 100 vagy 55 kg vagy :)

én kb 2 hónapja szinte csak update ételeket eszek nekrég tornázok is 4 kg ot fogytam, ha tudom rendelem az egész napos menüt

nagyon jól érzem magam, sokkal kevesebbet eszek igaz h többe kerül de remélem megéri

2013. jún. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
32%
mar bocs, de 2 honap alapp 4 kilot ledobni mozgas nelkul nó'bi féle áődéjt nélkül is siman lehet
2013. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
70%
sanyi bagoly szerint a fogyas titka: "NE ZABÁLJ!"
2013. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MrPifta ***** válasza:

meg lett mondva sokszor: fogyni akkor fogysz, ha több kalóriát égetsz, mint amennyit beviszel. Vagy ne egyél, vagy mozogj többet.

Semmi csodaszer vagy Norbi ápdét nem segít

2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én hiszek benne és csináltam. Igazából a lisztet vettem meg, ami update és a kenyeret ritkán, amúgy minden mást olcsóbb, nem Update márkás termékekből hoztam össze. Mozgás nélkül is fogyhatsz tőle, de nyilván sokkal lassabban. Nekem a közérzetem is jobb lett. Csak 2-es és 1-es kódnak megfelelő ételeket ettem, kiírtam azokat az ételeket, amiket amúgy is szívesen eszek és készítettem belőlük egy saját listát, amik szerint vásárolni, főzni tudok. Próbáltam csak 1-es kódot is enni, de ha reggel is azt ettem nulla erőm volt a nap végére, szóval azt nem javaslom. Én 1 hónap alatt 5 kg-ot leadtam mozgás nélkül. Anyukám viszont ugyanúgy eszik, ahogy eddig, viszont majdnem minden este tornázott valamelyik DVD-jükre. 10kg-ot leadott és több, mint egy éve tartja. Ha gyors és látványos eredményt szeretnél, akkor ötvözd az étkezést és a mozgást, borzasztóan jó az általános közérzetre is ez a kombináció. Szóval nem csak a a fogyásban segít, a méreganyagok is jobban kiürülnek a szervezetből és még a bőrt is megszépíti. Ha utánaolvasol és ügyes vagy, nem kell sokat költened rá. Tudsz elrakni édesítős befőttet, száraztésztát készíthetsz a lisztből, ami update, sokáig eláll. Nincs rá recept, hogy, hogy 1 hónap alatt mennyit fogysz. Függ a súlyfeleslegedtől, attól, hogy mozogtál e előtte, genetika, ahogy mondták előttem is. Napi 1 óra mozgás, hetente legalább 3-4x. Válassz olyan mozgásformát, ami örömet okoz és nem csak a fogyásért csinálod. Én nagyon hiszek az olyan mozgásban, mint pl. aerobik. Növeli a kitartást, ha valakivel együtt csinálod. De a csapatjátékok is szuper jók. Tenisz, foci, kosarazás vagy a tánc. A semminél bármi jobb.
2013. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!