Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit egyek, ha elkezdtem...

Mennyit egyek, ha elkezdtem diétázni, mozogni, de fogalmam sincs mennyi lenne az ideális mennyiség?

Figyelt kérdés

Ülő életmódot folytatok, szellemi munkát végzek egy éve. Felszedtem 15 kg-t!

Jelenleg a 175 kg magasságomhoz 85 kg vagyok, és nő.

Mivel korábbi sérüléseim miatt az ízületeimet óvni kell, kerékpározni kezdtem néhány napja.

Minden nap munkába járok vele, ez 2x1,5 km, illetve jelenleg két naponta sikerül kerékpároznom a városban, szomszéd faluba. Az első alkalommal 5 km után hihetetlenül kifáradtam, most már 10-16 km meg sem kottyan, holnapra egy 25 km-es távot céloztam meg, egyre növelném a távolságokat.

De nem tudom mennyit egyek? Nem eszek sokat egyébként sem, reggeli, ebéd, késő délután uzsi, és 7 körül vacsora volt eddig, kis adagokat, mégis hízom. Jó, igaz, nem igazán figyeltem rá mit eszek. Most úgy érzem bármire ránézek hízok.

Jelenleg, ha eddig SEMMILYEN mozgást nem végeztem, és most elkezdtem a kerékpározást, fogyhatok, ha nem szemeteket eszem? De mi legyen az, és mennyi, hogy elég legyen a fogyáshoz, de ne éheztessem a szervezetem, hogy raktározásra kapcsoljon...Kiegészíteném másik mozgásformával is később, ha kicsit az állóképességem javul.

Köszönöm a segítséget.



2013. jún. 13. 21:30
 1/4 anonim válasza:
0%
175kg magas pfúúú hát ez szörnyű :D
2013. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Szerintem jó úton vagy (kerékpár úton). Ehhez kéne még egy rendes étrend, ami szerintem 0 gyors szénhidrát. Ennyi.
2013. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NOBES nem tudtad értelmezni, vagy mi a gondod az elírással? :)

igen fogyhatsz, főleg ha eddig sok szemét kaját ettél és ezeket elhagyod

úszni nincs lehetőséged?

2013. jún. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
viccnek szántam :D
2013. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!