Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így letudok adni 4-5-6kg-t?...

Így letudok adni 4-5-6kg-t? 13/L Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tavaly fogytam 9kilót ezt fogyózással értem el június július augusztus szeptember október novemberben. Rengeteget mozogtam kevesebbet ettem. Persze sosem koplaltam eszem ágába sem jutott. Mindig ettem valami normális tápanyagban gazdag kaját. Ha nem volt más szedtem a kertben répát,zöldséget. Így lefogytam 65-ről 56-ra. (168-9cm vagyok most) Na,Július2-től akarok fogyókúrázni,szeptemberig.(Azért 2-án és nem 1-én,mert az vasárnapra esik) Terveim: reggel torna minimum 50felülés+30törzsemelés+10négyütemű fekvőtámasz+gimnasztika

Este:tornák:ugyanez +2km futás

Kaja adagolás példa:

Reggeli 1szelet vajas kenyér+rá valamilyen szalámi

Ebéd:valami főtt kaja

Vacsora:2répa vagy 1marék meggy, +ha megéhezem ezek a kaják közbe eszek még répát vagy cseresznyét. Napi kb 2,5L víz semmi cukros lötty. Így mennyit adhatok le? A válaszokat előre is köszi!



#fogyókúra;sport;mozgás;torna;megfelelő étrend
2012. jún. 25. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah bocsi ezt kihagytam:most felhíztam ezekben a hónapokban 58-59-60-ra.
2012. jún. 25. 18:05
 2/7 anonim ***** válasza:

Fejlődésben lévő szervezetet teljesen felesleges fogyókúrával gyötörni.

De igen, két hónap alatt ezzel a módszerrel le tudsz adni 5 kilót, kérdés, hogy mennyi értelme van.

2012. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kövérnek érzem magam. Igaz mindenki azt mondja,hogy "nem vagy kövér!" De nem tudok megelégedni önmagammal. Egyszerűen fogyni akarok. Lóg rajtam a háj. Főleg hasamon és a csülkeimen.
2012. jún. 25. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló adatokkal akarok lefogyni 53kg-ra:D Én '67-168 cm vagyok és 57 kg. Szintén 13/L. Én is ilyesmi mzgást gondoltam... Tarthatnánk a kapcsolatot és bíztathatnánk egymást...
2012. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés! :D
2012. jún. 25. 18:25
 6/7 anonim válasza:
Semmiképp NE fogyókúrázz. Amit tehetsz és segiteni fog: sport.. de lehetőleg valami rendes nem ilyen otthoni torna mert ha nem jól csinálod többet árt mint használ és kevés is az amit csinálsz. A futással ugyanez a helyzet ugyanis ha pl. belvárosban betonon futsz az tönkreteszi a lábad. Napi 5ször egyél ne háromszor, mindig csak annyit, hogy jól lakj. Kenyér helyett néha egyél inkább abonettet vagy pufi rizst. Értelemszerűen sok gyümi és zöldség és hogy sok vizet iszol az nagyon jó (gyümölcsöt inkább reggel egyél ne este). Ezek felpörgetik az anyagcserét. Koplalni tényleg nem szabad. Viszont...annak semmi értelme , hogy 1-2hónapig normálisan eszel meg edzel aztán abbahagyod.. mert akkor ugyanugy visszajönnek a kilók. Le lehet ennyit adni két hónap alatt ha odafigyelsz magadra. Elég nehéz mindent betartani. A mértékletességen van a hangsúly. Remélem sikerül.Szurkolok!!:)
2012. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,utolsó válaszoló!:) Megfogadom a tanácsod!
2012. jún. 26. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!