Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diane35 gyógyszer szedése...

Diane35 gyógyszer szedése mellett mennyire lehet hatásos a fogyókúra?

Figyelt kérdés
általában az ilyen gyógyszerektől hízni lehet (vagyis megnő az étvágy) ; fogyásra mennyi esély van?! Valaki fogyott a szedése közben?
2012. márc. 1. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem ezt a gyógyszert. Az orvosom direkt figyelmeztetett, hogy magas a hormontartalma, nagyon könnyű elhízni, főleg aki hajlamos a hízásra, annak pláne oda kell figyelni. Eleinte oda is figyeltem, majd fokozatosan leálltam, elkezdtem nem törődni vele, nem is híztam. Aztán kb három hét leforgása alatt közel 10 kiló feljött rám, szétrepedt a bőröm, borzalom. Azóta abbahagytam, és elindult lefelé, de gondolhatod, mennyire kiborító volt...Tehát eleve ajánlatos diétázni mellette. Bár természetesen mindenkire más hatással van, de az óvatosság sosem árt. Biztos, hogy lehet fogyni mellette, csak valószínűnek tartom, hogy nehezebb, mint nélküle. Nagyon vigyázz a kajálással, és próbálj minél többet mozogni. 21L
2012. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyetértek az elsővel.

én tri-regol szedése melett híztam kb 20 kilót 3 hónap alatt...

mikor Novynettet szedtem akkor tudtam fogyni 8 kilót és nem nagyon diétáztam csak nasit nem ettem szinte.

2012. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

DOBD EEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLL!!!!!!!!!!!!

mESSZIREEEEE AZT A FOGAMZÁSGÁTLÓT!!!!!!!!!!!

rÁ SE NÉZZZ!!!!!PFÖÖÖÖ!!!!


Ettől a szeméttől híztam 34kilót!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csak kínkeservesen tudtam megszabadulni a felszedett kilóimtól!

2012. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fog.gátlótól NEM nő meg az étvágy. Csak másképp raktároz a szervezet a hormonok hatására.

Nekem nem sikerült fogyni mellette, igaz, nem is híztam, legalábbis nem a tabitól. Kólafüggő lettem, attól jött fel 4 év alatt 6 kg - ez nem a tabi! A kóláról leszoktam, lefogyni viszont nem sikerül. :( Abba reménykedek, hogy ha abbahagyom a tabit, menni fog.

2012. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam hízást tőle, de rendszeresen sportolok. Viszont múltkor úgy leteremtett a dokim, hogy ezt a tablettát ne szedjem többet.(Egy másik doki írta fel még a Diane-t) Dienelle-t írt fel helyette.
2012. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a tabletta szedése közben sikerült lefogynom 4kg-t, amit azóta se tudok visszaszedni, de ebben közrejátszott a stressz is, viszont sportolok rendszeresen.
2012. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!