Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A taposógép diéta mellett...

A taposógép diéta mellett mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

A megfelelő fogyókúrás étrend már megvan, és egy taposógépet szeretnék venni. Hasamon nem látszik a 10 kilós felesleg, ellenben csípő-comb-fenék-vádli a kritikus helyek. A legnagyobb gondom, hogy mindkét térdem ficamos :( Ezért gondoltam a taposógépre. Zumbáztam egy ideig, de sajnos egy óvatlan mozdulatban kiment az egyik térdem a helyéről... Szóval nem szeretném a térdeimet megterhelni, és na a diéta megvan. Szerintetek diéta mellett a taposógép használata hatásos eredményt hoz a leírt testterületeken, és mennyire formál?

Köszönöm szépen a segítséget és a válaszokat!!!


2012. szept. 9. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a taposó gépen 100 kcalt 13-15 perc alatt égetek el. Tehát nekem bevált, mert jó kardió edzést lehet vele csinálni.


De Kérdező, neked most hogy van a térded? Mert a taposógép nem kifejezetten ízület kímélő, hiszen ahogy taposod lejjebb a pedált az egész testsúlyod egy pillanatig az egyik lábadon (térdeden keresztül) helyezkedik el.

Én a helyedben elmennék egy konditeremben, és egy félórás taposást csinálnék, hogy megnézd hogy bírja utána a térded.

2012. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... mikor hogy... van úgy, hogy hetekig észre sem veszem, hogy nincs a helyén a térdem: feszül az izom, sajog, és egyszer csak egy másik mozdulattól visszaugrik a helyére... Szóval nekem állandóan csúszkál :( Permoment nincs vele gond (lekopogom), állandóan izomlazítóval kenegetem, de... hát megvan :( Az edzőtermes ötlet nem is rossz, megnézni, hogy hogyan bírja a térdem... Köszönöm a választ!!!
2012. szept. 9. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

azon gondolkozom, hogy a bicajozás nem lenne-e jobb?


mondjuk a legjobb lehet az lenne, ha megkérdeznéd az orvosodat:)

2012. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fghj cvbn válasza:

Inkább bringa, mint taposógép. Legalábbis nekem taposógépen mindig fájtak a térdeim, pedig tök egészséges vagyok.

De minek gép? Ha majd jobban lesz a térded, akkor sámli vagy lépcső, guggolás, aadig is lábemelés, fekvőtámasz

2012. szept. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Az utolsó válaszolóra reagálva... most 21 éves vagyok, az egyik térdem 17, a másik térdem 19 éves koromban adta fel a harcot :( a térdeimmel, amíg élek csak bajom lesz :( De érdekes dolog az, hogy írták már, hogy nem annyira megterhelő a térdeknek a taposógép, mások pedig azt írják, hogy megterhelő... nem tudom eldönteni, hogy melyiknek higgyek :/ majd még eldöntöm... igazából az elliptikus trénerre is gondoltam, mert az is nagyon jól néz ki és a középsulimban is volt és imádtam :) csak jóval drágább...
2012. szept. 12. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!