Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha ezt az eddzést tartom...

Ha ezt az eddzést tartom nyárig, akkor elérhetem azt az alakot amit várok magamtól?

Figyelt kérdés

A pocakomon van zsírréteg, és le szeretném dolgozni nyárra. Heti kétszer a 400m-es futopáylára járok, ahol 5 kör után pihenek, majd megint futok 5 kört. Ez így 8km egy hétre. Próbálok kevesebb húst és pékárut enni, több zöldséget, és gyümölcsöt étkezem, és kollégiumba ráálltam a vega kajára (bár van hoyg azért eszek húst)

[link]

Ezt a hasizomfejlesztő programot szertném elkezdeni. Szerintetek jó lesz így?



2015. márc. 20. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így rohadt kevés infó, tudni kellene, mit eszel és mennyit. Kevesebb pékárut? Ha eddig fánkon meg téliszalámis kenyéren éltél, és mostantól "próbálsz kevesebbet enni", az rohadtul kevés lesz.


A gyümölcs helyett egyél csak nyugodtan húst, kevésbé hízlal, pláne a nem zsíros húsok.


Azt is tudni kéne, pontosan mennyit szeretnél leadni, 3 kilót, 30-at? Heti 8 km futás mindenesetre lófütty szerintem... A hasizomfejlesztés hatása pedig minimális a fogyásban. Persze a zsírréteg alatt izmosabb lesz a hasfalad tőle.

2015. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a hasgyak. arra való, hogy megerősítsd a hasfaladat, kockák nem ettől lesznek...
2015. márc. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eddig rendesen étkeztem, napi háromszoros étekezés (amit a koleszba adtak azt ettem) plussz még néha egy kis nass... Azért nem eszek húst, mert a menza zsírosan, olajosan főz, és nem szeretem már, és rohadtul nem érdekel, hogy hánykiló megy le, a kinézet a lényeg!

És eddig egyáltalán nem futottam, szóval szerintem a 8 km kezdésnek nem rossz...

2015. márc. 21. 12:01
 4/5 anonim ***** válasza:
A kolesz menza. Na ez itt a baj, lisztes zsíros ételek. Ettől aztán fogyni fogsz. Mond meg a szüleidnek, hogy inkább adják neked és te elköltöd ételre, mert egészségesebben akarsz étkezni. Ha nem debilek még örülni is fognak neki. :D
2015. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Így van.Hagyd el a suli kaját.Készíts magadnak.A húst pedig abszolút ne hagyd el.Pékárúból is csak a finomított fehér lisztből készülteket kerüld (kenyér,kifli,zsömle,stb) és a nasikat.Ja igen..és zéró cukor.Az különösen szeret zsír formájában raktározódni.
2015. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!