Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs kedvem megvonni magamtol...

Nincs kedvem megvonni magamtol semmit de fogyni akarok olyan 7 kilot kb, elég ha lecsokkentem a felére kis adagot eszek mindenbol kaloriaminuszosan persze és mindennap mozgok egy orat amihez kedvem van? Heti 5-6 x mozgok.

Figyelt kérdés

nem akarok étrendet változtatni mert sulytartasnal is ennék tésztát rizst stb max a kilfi kenyeret tk.ra cserélem meg tejet zsiros kajat ritkan eszek és azért tobb hus zoldsgéet ennék cukrot lisztet ritkabban meg gyumivel is okos lennék. inni viz tea.

és tavaszra husvétra akarok lefogyni

de nem egy huzamba fogyoznék mert most is jon a karacsony ott lazulnék persze.


2014. okt. 29. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Az, amit te mozgásnak nevezel, nem mozgás! Heti 168 órából 5-6 óra??? Ha kétnaponta mozognál ennyit, az sem lenne sok, de akkor még a mennyiséget sem kellene csökkenteni, ha egyébként normális étrendet eszel!
2014. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Atkins - keress rá Google-on
2014. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első, nem kicsit vagy eltévedve, amennyiben valóban heti 5-6 órát mozog rendesen, az komoly.

Az emberek a legritkább esetben edzenek napi 3 órát (ha ez intenzív edzés, akkor több adagban kéne nyomniuk).

A gyaloglás, biciklizés vagy futás persze más (nálam csak a gyaloglás más, futni 5 percet se tudnék, de nem is akarok), azt lehet akár órákig is nyomni.

(Napi 3 óra hegyi biciklizés, az a valami, csak sokat kell enni mellé még a fogyáshoz is :D)


Kérdező, a fele adag csak akkor jó megközelítés, ha megfelelően eszel, csak bőven túl sokat. Szerencsére leírod, hogy azért az összetételen is változtatnál, az jó. Mindenképpen egyél elég fehérjét, zsírt, ásványi anyagokat...

Fogyni ugye a kalóriadeficittől fogysz, bár az étrendnek is komoly szerepe van (pl. abban, hogy el tudod-e érni a megfelelő kalóriadeficitet éhség nélkül).

2014. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

#2: Direkt tésztát és rizst akar enni, mint majd később, eszébe se jut az Atkins...

Ami nem baj, én se bírnám az Atkinst egy napig se s én ketogénezek :D

2014. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most akkor csinálhatnám ezt?:)
2014. okt. 29. 22:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, teljesen értelmes dolgokat fogalmaztál meg s mivel nem akarsz szigorúbb diétát, szerintem érdemes megpróbálnod, igen. Sokan pár változtatással is elérnek eredményt, s ha a mennyiségen csökkentesz, akkor elvileg nem maradhat el a siker. Csak ahogy korábban írtam, nehogy úgy csökkents valamit, hogy ne legyen meg a minimum szükséges mennyiség.
2014. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Moon_Walker ***** válasza:

Semmi gond!

Szerencsére semmi ördöngösség nincs ebben a dologban.

Simán csak le kell dolgoznod a bevitt energiát.

Számold össze a bevitelt és a testmozgásod energiamérlegét!

2014. okt. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek akkor belehuzok:)
2014. okt. 30. 11:16
 9/9 anonim válasza:

Én is így fogytam le 2 évvel ezelőtt. Mindent ugyanúgy ettem, de mindenből kevesebbet. Fontos a napi 5x-i étkezés, és számoltam a kalóriákat. Nem is nagyon mozogtam mellette, és nagyon hamar le tudtam adni a felesleget.

Most megint ezzel a módszerrel akarok lefogyni.

2014. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!