Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért népszerűsítik ezeket az...

Miért népszerűsítik ezeket az update-termékeket ennyire? Nincs Norbinak lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam róla, így hát személyesen is bementem az egyik boltjukba körülnézni, és elképedtem.


A termékeik tele vannak egészségtelenebbnél egészségtelenebb és bizonytalan eredetű adalékanyagokkal, komolyan szerintem a téglapor nem ennyire mérgező. Az egyik élelmiszermérnökként dolgozó ismerősöm is megmondta, hogy be kellene tiltani ezeket a termékeket, nem csak azért, mert átverés, hanem mert baromira egészségtelen, tele van rákkeltő adalékanyagokkal. Ha jól tudom már egyszer a norbi update-kenyeret le is vették a polcokról, mert kiderült, hogy mennyire károsak.


Az árakat meg nem is firtatom, mert kitiltanak az oldalról. Hogyan lehet ilyen méregdrágán árulni olyasmit, ami a töredékét sem éri? Volt olyan dolog, amit otthon egészségesebben előállítok max 500 forintból, ott meg 10 deka került 1500 FT-ba !!!

Nem szégyellik magukat?


Nem provokálásnak szánom a kérdést, de elképedtem, mennyien beveszik ezt az update-marhaságot. Ráadásul kezembe akatt a boltban 2 ilyen update-katalógus vagy micsoda, az egyik régebbi volt. Mi alapján lett az egyik update 1-es étel update 2-es?? Teljesen logikátlan.



Elhiszem, hogy Norbi és Réka az egészséges életmódot reklámozzák agyba-főbe, de az a megoldás, hogy a cukrot, vagy szénhidrátot kipótolják töménytelen mennyiségű méreganyagokkal?


Nektek mi a véleményetek az update termékekről/boltokról?


(nem vitát akarok szítani és nem is akarok provokálni)

Tényleg meglepett ez az egész.



2015. máj. 28. 12:13
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
44%

[link]


Tessék.

Kezdem:

- szója és annak minden variációja (ebben az 1 darab kis kenyérben 3-féle is van). Kis mértékben nem káros, sokszor fogyasztva viszont baromi egészségtelen.

Sok norbis terméktől egyébként sokaknak van hasmenése, és ebben is szerepe van a szójának.


- szorbit, károsabb mint a cukor


- emulgeálószerek


Ebben a kis kenyérben is már elég sok káros anyag van. Ezt egy blogról szedtem (a fényképet is), és ptt írták, hogy kipróbálták ugyanazt, amit egy híres videóban a mekis kajával. Hagyták a szavatossága lejárta után, és minő meglepő, a norbis cucc 1 hónap után (1 hónappal a lejárta után) is olyan, mintha friss lenne. Kb mint a mekis sült krumpli, annak sincs baja 1 hónap után. Miért? Mert tele vannak nyomva mesterséges adalékanyagokkal, tartósítószerrel, így effektíve az egész étel egy nagy műanyag.


Remélem kielégítő volt :)

2015. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:

Ja és kimaradt a pálmaolaj is. (bár ezt sok más élelmiszer is tartalmazza)

Az olajok közül talán az a legegészségtelenebb, de tudod miért használják azt, még a norbis vackokban is? Mert olcsó.

Káros, és hízhatsz is tőle.

2015. máj. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Toxikológia első szabálya:

Minden toxikus (mérgező), a hatás csak a dózistól függ.


Vízivással is meg lehet ölni valakit, ahogy kiszáradni is tud az illető.

2015. máj. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
17%

hja hogy ezek a mergek?



LOL.


jezusom.

2015. máj. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
49%

Te komolyan ezen vagy kiakadva mikor lehet venni a neten mellnagyobbito kremet meg tobb tizezren vasarolnak maltodextrint tizenezer forintert mert rairtak a dobozara hogy "fogyni 8kilo 2 het".

Az emberekkek a vilagon barmit el lehet hitetni.

Mondok jobbat. Amerika orszagokat igaz le azert hogy minnel nagyobb profitot termeljen a Lockheed Martin, a hulyek meg onkentesnek jelentkeznek ezekbe a haborukba hogy " megvedjek a hazat".

Orbanek mar nem is leplezik hogy szetosztottak a cimborak kozt az osszes kozpenzt amit csak lehetett megis millio folotti a szavazotaboruk.

Az igazan durvakat le se irom mert nem venne be a gyomrod.

Es azon vagy kiakadva hogy Norbi becsapja az embereket? XD

2015. máj. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
58%
Hadd népszerűsítsék! Nyugodtan lehet ignorálni őket, nem csókosok, nincs rákényszerítve senkire a Nemzeti Update Kaja. Viszont amíg rá tudnak venni olyan embereket a fogyásra, mint az anyukám, aki 65 évig mondogatta, hogy ő ilyen alkat, meg neki vastagok a csontjai, meg biztos pajzsmirigy baja van ésazért nem tud lefogyni, aztán felfegyverkezett a ducitréning dvd-kkel és az update kajákkal és leadott 30 kilót... a fogyás után letehette a magas vérnyomására szedett gyógyszart, aminek a mellékhatására már félig megvakult... most 72 éves és semmi komoly baja, szerintem jó 10 évvel meghosszabbította az életét ezzel a fogyással és pont leszarom, hogy mennyi volt ebből a porhintés, ő ebben hitt és így sikerült neki, szóval én csak hálával tartozom ennek a két embernek. Ha neked ellenszenvesek, akkor ne hergeld magad velük, ők biztosan nem fogják rádrúgni az ajtót, hogy de igenis muszáj enned a "mérgezett" cuccaikat.
2015. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
59%

Vegetáriánus vagyok, 30 éve eszem rendszeresen tofut (szója), és köszönöm szépen, jól vagyok.

Ha valaki kilószámra eszi, nem egészséges, de kisebb mennyiségben még ajánlott is.

Nem a szójával van baj, hanem a rengeteg mesterséges adalékanyaggal. Amelyek valóban megtalálhatók "normál" élelmiszerekben is, csak azokat ötödáron lehet megvenni.


egy korábbi válaszoló

2015. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
45%

Nekem az a véleményem, hogy Norbiék egyrész nagyon jól csinálják. Beetetik az emberekkel hgoy a szénhidrát cukor és zsírmentes élet az egészséges. Így természetesen telenyomnak minden terméket adalékanyagokkal édesítőszerekkel, valamint noname vackokkal térfogatnövelővel, fogalmunk sincs mi van bennük, de baromi egészségtelen. Olyan ez akárcsak a táplálékkiegészítő, az még egészségtelenebb! De mindenki azt nyomja mert reméli nagy izomzatot kap rövid időn belül, de ha abbahagyja a szedést egyből enged le mint egy léggömb. Kifizetnek súlyos 10 ezreket ezért hogy a karjaik lábaik tele legyenek poshadt vízzel.

Norbiék még egyszer mondom nagyon jól csinálják, beetetik hgoy ez a jó, és kaszálnak.


PEdig ha az ember egészséges életmódot folytat, húsféléket, zöldségeket, gyümölcsöt, tojást eszik és ha tud mozog mellé, vagy legalább napi kisebb súlyzós edzéseket csinál nem fog hízni, vagy ha nem is napi, de legalább heti 2-3 alkalommal.


Egyébként egyetértek azzal hogy a fehér kenyér egészségtelen, de régen ez nem volt így, mikor három összetevőből készítették a parasztok, most mi van? Egy kenyér 12 összetevőt tartalmaz amiből csak a búzalisztet ismerjük és azt tartjuk az elhízásnak egyedül felelősnek, a többi adalékanyagot, tartósítót térfogatnövelőt meg el sem olvassuk, azt gondoljuk jelentéktelen valami, de ha belegondolunk azok a felelősek mindenért.

2015. jún. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Valóság sose

Ijeszt úgy, mint képzelt borzadály.

2015. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
50%

" Olyan ez akárcsak a táplálékkiegészítő, az még egészségtelenebb! De mindenki azt nyomja mert reméli nagy izomzatot kap rövid időn belül, de ha abbahagyja a szedést egyből enged le mint egy léggömb."


Neked fogalmad sincs mirol beszelsz.

2015. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!