Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért népszerűsítik ezeket az...

Miért népszerűsítik ezeket az update-termékeket ennyire? Nincs Norbinak lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam róla, így hát személyesen is bementem az egyik boltjukba körülnézni, és elképedtem.


A termékeik tele vannak egészségtelenebbnél egészségtelenebb és bizonytalan eredetű adalékanyagokkal, komolyan szerintem a téglapor nem ennyire mérgező. Az egyik élelmiszermérnökként dolgozó ismerősöm is megmondta, hogy be kellene tiltani ezeket a termékeket, nem csak azért, mert átverés, hanem mert baromira egészségtelen, tele van rákkeltő adalékanyagokkal. Ha jól tudom már egyszer a norbi update-kenyeret le is vették a polcokról, mert kiderült, hogy mennyire károsak.


Az árakat meg nem is firtatom, mert kitiltanak az oldalról. Hogyan lehet ilyen méregdrágán árulni olyasmit, ami a töredékét sem éri? Volt olyan dolog, amit otthon egészségesebben előállítok max 500 forintból, ott meg 10 deka került 1500 FT-ba !!!

Nem szégyellik magukat?


Nem provokálásnak szánom a kérdést, de elképedtem, mennyien beveszik ezt az update-marhaságot. Ráadásul kezembe akatt a boltban 2 ilyen update-katalógus vagy micsoda, az egyik régebbi volt. Mi alapján lett az egyik update 1-es étel update 2-es?? Teljesen logikátlan.



Elhiszem, hogy Norbi és Réka az egészséges életmódot reklámozzák agyba-főbe, de az a megoldás, hogy a cukrot, vagy szénhidrátot kipótolják töménytelen mennyiségű méreganyagokkal?


Nektek mi a véleményetek az update termékekről/boltokról?


(nem vitát akarok szítani és nem is akarok provokálni)

Tényleg meglepett ez az egész.



2015. máj. 28. 12:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
37%

Az egy dolog hogy mindenkinek lehet velemenye es neked is van. Nekem is van velemenyem az autokrol megse fogok autos temaban tanacsot adni mert nem ertek hozza.


Ha nem vetted volna eszre itt a valaszolok nagy resze tudja mit beszel. Az ilyen baromsagokat hogy felfujt izmok, meg kb minden amit irtal inkabb tartsd meg magadnak, mert azert terjed korosan a butasag az interneten mint egy virus, mert mindenki olyan dolgokba akar belepofazni amirol fogalma sincs.

2015. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell szemét módon provokálni a másikat, írok egy véleményt és egyből lepontoznak, pedig nagyon is igazam van, ezt nem én találtam ki! Normális korrekt módon írtam le a véleményem.
2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
87%
Mit nem te talaltal ki? Hogy poshadt viz van az izmokban, meg hogy a tapkieg abbahagyasa utan leenged az izom? Hogy a kenyer regen egeszseges volt, mert mostanaban divat mindere azt mondani hogy regen jo volt csak most szar? Akkora butasagokat irsz hogy kiegeti a szemem. Azt se tudod mi az a taplalekkiegeszito de osztod rola az eszt, masik kategoriaban meg minden nap feltesz valaki egy kerdest hogy miert nem tudja megmagyarazni a szuleinek mi az a tapkieg es mire jo!? Hat pont az ilyen fergek miatt mint te akik nem csak butak de meg terjesztik is a butasagot.
2015. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Mint a beszéd, illik hozzád a seb;

Mindkettő dícsér!

2015. jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
42%
ez a #23 emberke biztos valami csirke rizs fehérjeporos gyurma gyuri lehet, azért pattog itt mint egy bolha.
2015. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
19%

Utolso:

Szoval szerinted is felfujja az izmokat a taplalekkiegeszito, amitol tele lesz poshadt vizzel ami aztan leenged ha nem eszi tovabb az ember.

Ennyi esszel csodalom, hogy a szamitogepet be tudtad kapcsolni.

2015. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:

Én a leírtakhoz annyit tennék hozzá, hogy nyilván vizsgálgatják ezeket a dolgokat, de az az igazság, hogy egyesével vizsgálják, hogy átmegy-e vagy sem. Nem azt nézik, hogy Norbi azt mondja, hogy csak ezt edd és semmi mást és úgy már nem biztos, hogy jó ötlet.


Meg milyen már, hogy eleve olyanok a cuccai, hogy egyet egyél különben megfosat. Hogy gondolhatja ezekről valaki, hogy egészséges?

2015. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a parasztvakítás. Mindenki rá van kattanva a fehérjeporra meg hasonló fas.zságra, pedig értelme nem sok van. A legjobb a szilárd táplálék és mellé gyúrni, mitől fejlődjön a szervezet ha nem a táplálékbeviteltől.
2015. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Meghallgatnam miert nincs ertelme es miert f..zsag mert igy csak a levegobe beszelsz es varosi legendakat terjesztesz.
2015. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
42%

Olvadjatok akkor el a konditeremben. Ez az szedesd ezt a válaszom is le, azt nagyon könnyű.


Ésszerű tényeket írtam le, nem terjesztek semmilyen városi legendákat. A baj az hogy egy kis józan eszet is kéne növeszteni, nem csak vizes izmokat amik egy hónapig se bírják.



A kenyér régen egészséges volt ma meg már nem, igen kedves fentebbi válaszoló ezt írtam. MErt ma 12 összetevőből áll egy kenyér régen csak 3 összetevőből állt. Azt hiszitek hogy ezekben a porokban minden természetes? Egy frászt! Vannak a gyártóknak kis titkaik, nem hinném hogy ezek csak úgy elállnak a levegőben sokáig, van ebben tartósítószer is, le merem fogadni. Régen nem kellettek ezek az egészséges testépítéshez, ezek nélkül a felesleges luxuscikkek nélkül is lehet testet formázni és építeni.


Imádom mikor azzal dobálózik mindenki mikor azt írom hogy a legjobb ha csak szilárd táplálékból fedezel mindent akkor egyből a hurkára meg a kolbászra gondolnak, meg a sok zsírram eg a cukorra meg a csokira meg anem tudom én milyen chipsre. Elmondanám mértékletességgel a hurka kolbász ezerszer egészségesebbek mint ezek a tápszerek. A chipsek csokik és társaik valóban csak hízást és egészségtelenséget okoznak, ezzel én tisztában is vagyok, csak nem szeretem mikor kiforgatja a sok nagyokos a szavaimat, mert próbál hülyének titulálni, közben meg saját magáról állítja azt a tudtán kívül. Röhejes.


Egészséges étrend, több hús, zöldség, gyümölcs, ügyelve a szénhidrát bevitelre egy ütős test fejlesztés lesz a végeredmény.


Nekem fehérjepor nem kell 30 ezer forintért.

ÉS a részemről lezártnak is tekintem a témát. Ha neked nem tetszik a válaszom szedesd le nyugodtan, de amíg élek ezzel nem fogok egyetérteni és szerintem sokan is vagyunk így, ismerek nem egy olyan embert akinek ugyanez a véleménye.


Na csókolom.

2015. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!