Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért népszerűsítik ezeket az...

Miért népszerűsítik ezeket az update-termékeket ennyire? Nincs Norbinak lelkiismeret furdalása?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallottam róla, így hát személyesen is bementem az egyik boltjukba körülnézni, és elképedtem.


A termékeik tele vannak egészségtelenebbnél egészségtelenebb és bizonytalan eredetű adalékanyagokkal, komolyan szerintem a téglapor nem ennyire mérgező. Az egyik élelmiszermérnökként dolgozó ismerősöm is megmondta, hogy be kellene tiltani ezeket a termékeket, nem csak azért, mert átverés, hanem mert baromira egészségtelen, tele van rákkeltő adalékanyagokkal. Ha jól tudom már egyszer a norbi update-kenyeret le is vették a polcokról, mert kiderült, hogy mennyire károsak.


Az árakat meg nem is firtatom, mert kitiltanak az oldalról. Hogyan lehet ilyen méregdrágán árulni olyasmit, ami a töredékét sem éri? Volt olyan dolog, amit otthon egészségesebben előállítok max 500 forintból, ott meg 10 deka került 1500 FT-ba !!!

Nem szégyellik magukat?


Nem provokálásnak szánom a kérdést, de elképedtem, mennyien beveszik ezt az update-marhaságot. Ráadásul kezembe akatt a boltban 2 ilyen update-katalógus vagy micsoda, az egyik régebbi volt. Mi alapján lett az egyik update 1-es étel update 2-es?? Teljesen logikátlan.



Elhiszem, hogy Norbi és Réka az egészséges életmódot reklámozzák agyba-főbe, de az a megoldás, hogy a cukrot, vagy szénhidrátot kipótolják töménytelen mennyiségű méreganyagokkal?


Nektek mi a véleményetek az update termékekről/boltokról?


(nem vitát akarok szítani és nem is akarok provokálni)

Tényleg meglepett ez az egész.



2015. máj. 28. 12:13
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
65%

Nem szedettem le a valaszod, ezt nem tudom honnan vetted.


A vizes izmokat nyugodtan elfelejtheted, ekkora baromsagot meg soha nem olvastam. Egyaltalan mi koze a tapkiegnek meg az izom viz tartalmanak egymashoz? Vagy te is azt hiszed, hogy a tapkieg noveli az izmot? Mert ha tenyleg ennyi eszed van akkor felesleges neked barmit irni.

A gyartoknak semmilyen kis titkaik nincsenek, mivel a tapkiegek szigorubban vannak ellenorizve mint az elelmiszerek. Az van benne amit a dobozon latsz.

Fura, hogy felesleges luxuscikknek nevezel valamit ami egyebkent olcsobb mint a hus. Te egyaltalan nem erted a tapkieg lenyeget. Az megvan, hogy a TAPLALEK KIEGESZITO kiegesziti a taplalkozast es nem helyettesiti? Akkor mi a k.va anyadert (mar elnezest) akarod te szembe allitani a szilard taplalekkal?


A tejsavo a sajt gyartas mellektermeke. Szoval akkor sajtot se egyek, mert akkor poshadt viz lesz a labamba? Te ezek utan ertelmes embernek gondolod magad?

2015. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!