Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update egy kamu nem is...

Norbi update egy kamu nem is ertem minek van kategoria neki?

Figyelt kérdés
sjwixsnusiisj
2015. nov. 8. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A 90 napos kiegyensúlyozatlan borzalomnak a 3 szénhidrátnapjával miért van?
2015. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejött mindkettő.
2015. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek a koplalás jött be, de attól az még nem jó.
2015. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csumpimioka válasza:
100%
Egyáltalán nem kamu. Nem azt ígéri, hogy ebből zabálj, mint egy disznó és fogyni fogsz, csak a sok suta paraszt azt hiszi, aztán fulladásig zabálva panaszkodik, hogy ettől nem is fogy. Én csak azért cseréltem fel norbi update-osra az ebédemet, mert sokkal finomabb volt, mint más házhoz szállított társa. Egy pillanatig sem hittem benne, nem is érdekelt a dolog (nem tudtam elképzelni, hogy az ami ugyanolyan ízű, mint amit én főzök, mitől lenne update), de azt vettem észre, hogy a pár felesleges kilóm egyszer csak eltűnt... Szerintem ez is ugyanúgy működik, mint nagyon sok más diéta, de ameddig zabálással akarsz fogyni, addig nem lesz változás, az biztos!
2015. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo!Szamodra egy kamu, esetleg igy lenne celszeru fogalmazni , szamomra meg az a kerdes minek irsz ide ha igy gondolod.
2016. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!