Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel le tudok...

Ezzel a módszerrel le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 76kg. Szeretnék fogyni 7-10kg-t. Naponta egyszer eszek, amikor hazaérek a suliból (tudom hogy furán hangzik, de nem vagyok éhes, elégnek érzem ha csak akkor eszem). És minden nap biciklizek kb. egy órát ez olyan 28-30km. Így le tudok fogyni nyárra?

2016. jan. 10. 15:30
 1/1 anonim válasza:
Napi 1x evés nagyon kevés.. Főleg ha akkor sokat eszel. Sokszor egyél keveset, de a napi 5x étkezés legyen meg, mert ha koplalással fogysz az vissza fog jönni. Oké, hogy nem vagy éhes, de nem szabad megvonni a testünktől a szükséges tápanyagokat. A biciklizés jó, de leginkább a lábaknak, egész testet megmozgató edzés/sport kell. Ajánlom a kardiot, rengeteg ilyen videó van a youtubeon, illetve nagyon jó még az ugrálókötelezés, ha gondolod futás. :)
2016. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!