Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit tehetek koplalás után?

Mit tehetek koplalás után?

Figyelt kérdés
Én is elkövettem az a hibát hogy kb több mint 2 hónapja kb. 400-500kcal-okat eszek!Természetesen belassúlt az anyagcserém és ha egy kicsit is többet eszek már raktározódik.Tudok valamit tenni az ellen hogy vissza állítsam a kiegyensúlyozott étrendet?Vagy már mindent elrontottam és reménytelen??
2018. júl. 18. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, egyél, aztán majd másodszorra normálisan diétázol és mozogsz :)
2018. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szép fokozatosan emeld a kalóriamennyisége és mellette naponta kardiózz amíg el nem éred a kívánt kalóriamennyiséged,ha eleged edzel nem fogod visszahízni,velem is ez volt de nem hiztam vissza semmit a rendszeres sport miatt
2018. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. júl. 18. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és ami fontos hogy minőségi kaját egyél ilyenkor, ez fontos még
2018. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kezdj el kondizni vagy rendszeresen mozogni.

Én azt csináltam, hogy kb 3,5 hónapig voltam intenzív diétán (amikor kb csak zöldség gyümölcs meg valami fehérjeforrás ment le -kb 7-800 kalória) és szép lassan felemeltem a kalória mennyiségét. Először 1200kcal köré, ott voltam egy hetet. aztán 1500-600 köré és így tovább. Itt is tartottam/tartom azt, hogy egészségesen, zöldség gyümölcs és sok fehérjedús kaja (gyakorlatilag kb minden hús, tojásfehérje stb.) Ezzel párhuzamosan elkezdtem rendszeresen mozogni, nekem a konditerem jött be, neked lehet más fog.

Persze megszokásból még mindig nézegetem a kalóriákat, de már sikerült visszatérnem a normális anyagcserémre, a testméretemnek és edzésemnek megfelelő 2500-3000 napi kalóriamennyiségre úgy, hogy nem szedtem vissza semmit. Igaz ez elég nagy változás volt számomra, a kb 0 mazgásból lett heti 4-5 alkalom konditerem....

Lényeg a lényeg, nem feltétlenül szeded vissza ha kb ugyanúgy folytatod a számolgatást, szép lassan, folyamatosan állsz vissza a megfelelő kalória mennyiségedhez.

Az istenit mennyire összeszedetlen lett ez az egész. Sorry, hajnali 2kor már nem nagyon fog az agyam...

2018. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kb minden hús = sovány húsok

Mozgásból*

2018. júl. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon mszépen köszönöm<3
2018. júl. 19. 06:01
 8/8 anonim ***** válasza:
A 400-500 kcal biztos nagyon kevés. Szerintem nem szabad éhezni és kell mozogni mellé.
2019. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!