Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy barátnőm...

Lehetséges, hogy barátnőm ennyit fogyott 5 hét alatt?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm mostanában nagyon maga alatt volt a barátja miatt. Egyszerűen se vele, se nélküle kapcsolatban voltak. Mondta nekem 5 hete, hogy le fog fogyni, 15 kg-t minimum hogy megmutassa milyen jó nő is ő valójában. Azóta nagyon ritkán találkoztunk, amikor elhívtam valahová, szinte semmit nem evett, viszont folyton focizni volt, és az utolsó három hétben nem is láttam. Tegnap jött haza egy egy hetes foci edzőtáborból.

5 hete 69 kg volt, most pedig 55 kg lett, legalábbis ezt mondta. Én hiszek neki, viszont nagyon félek a találkozónktól, hiszen ez nem normális, nem szeretném ha tényleg igaz lenne.

Koplalással (max. 500 kcal/nap) és heti 4 edzéssel + 1 hetes edzőtáborral valóban leadhatta azt a 15 kg-t vagy csak ijesztget? Tényleg képes erre a depresszió és az evészavar?



2018. jún. 24. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

szia, én tavaly 3 het alatt fogytam 15 kg.

és nem koplalassal. nem kell koplalni, ahhoz hogy fogyj..csak a kaját kell megválogatni.

2018. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

lehetséges

én pár éve 58-ról 52-re fogytam 5 vagy 6 nap alatt úgy hogy szinte semmit nem ettem és egész nap túráztam (és nem is híztam vissza)

2018. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván PONT sikerült PONT annyi kilót lefogynia, amennyit akart.

Hetente 3 kiló... nagyon durva túlsúlyból még érthető lenne (mondjuk 150 kilóból), de 69-ből...

Egészséges módszerrel teljesen lehetetlen, de szerintem még máshogy is elég nehezen jön össze. Ehhez valami varázserejű anyagcsere kell.

Igaz, hozzám is jár egy hölgy, az elmúlt években 80-120 kiló között ingadozik, most pl. 2 hét alatt fogyott 6 kilót állítása szerint, persze előtte hetente kettőt hízott, és a -6 kiló meg se látszik rajta.

Tegyük fel, lehetséges, hogy a barátnőd leadta azt a 14 kilót, de hogy jól nem néz ki, az biztos. Ilyen tempóban ennyi súlyt veszíteni... valszeg rosszabbul fog kinézni, mint előtte.

Az meg egyenesen szánalmas, hogy azért teszi tönkre magát, hogy megfeleljen egy gyökér pasinak. Majd szólj neki, hogy a kedves párja 55 kilósan sem fogja szeretni, úgyhogy akár észhez is térhetne.

2018. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lemehet ennyi, de nagyon sokat kell edzeni, ami evés nélkül nem sokaknak megy, pláne szabad akaratból.

Plusz simán lehet 3-4 kiló víz és salakanyag, s akkor csak heti -2 kiló, napi -2000 kcal, napi 2500 kcal kalóriaégetés, amit össze lehet hozni (csak a normál ember előbb gyengülne el és hagyná a csudába a dolgot). Van ilyen.


Nem egészséges, az biztos, főleg ilyen kis súlynál, 200 kilónál azért más, bár ott is merész.

2018. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hiába törölteted ki, akkor is fsz vagy, gondolom kutyás
2018. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. azt elfelejtettem hozzátenni, hogy az 5 vagy 6 nap végén epét hánytam, belázasodtam és úgy kiszáradtam, hogy infúziót kellett kapnom.
2018. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyhetes edzőtábor alatt 6 kilót fogytam DE 105 kilóbol. Napi 4 edzés, csak az ottani kaját ettem ami általában leves és csirke+sali volt, reggeli pedig szendvics.

70 kilóbol 15 ilyen rövid idő alatt szerintem lehetetlen.

2018. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!